PDA

Zobacz pełną wersję : Safe mode on- proste łatwe i przyjemne



chrisf
04-05-2006, 23:14
Wcale nie przesadzam, moze prowokuje troche los...
instalacje bez problemu zmiany chmod i chula dusza. Instalacja nowych komponentów przyjemne , łatwe i dla każdego (lub prawie kazdego). Jak szanowni admini spełnią jedną z obietnic ( hack na mosimage aby wyświetlał pod IE wewnętrzny margines) obiecuje dokładny tutorial. w skrócie instalujemy wybrany komponent ręcznie, ale naprawde nie jest to trudne. Oglądamy pilk xml, rozpakowujemy komponent, wkładamy pilki przez ftp na wybrane miejsce ( te okreslone w XML) i skok do bazy danych dodajemy rekord, tabele i juz albo prawie... szczegóły na wybranym przykładzie, jak znajdę czas. Musiałem sie podzielic radością z lekkiej "roboty" wracam do pracy.

magic
05-05-2006, 01:11
http://www.pomoc.joomla.pl/pomoc/index.php/content/view/411/26/
:D

chrisf
05-05-2006, 01:25
To ja moge napisać o innym....

Nie wodze was na pokuszenie...

zwiastun
05-05-2006, 01:43
Obiecanki cacanki, pisz a nie obiecuj.

chrisf
05-05-2006, 01:58
Ten problem pod Ie z ramkami, ktory by sie rozwązał po cudownej interwencji admina zmotywowałby mnie do napisania tutorialu o sposobie na wszystkie komponenty. ( na razie Joomap na serwerze, Ako sie tam rozgaszcza)
Mam dużo pracy naprawde.. Gdyby ktos miał problem z Instalcja AKO bład w 38 linii akobok.php To zamienic mambelfisha w lini na Joomfisha lub wywalic całą linie.