PDA

Zobacz pełną wersję : Masowe dodawanie zdjęć do galerii.



OnlyTrue
28-08-2008, 14:22
Witam. Mam pytanie czy istnieje jakiś sposób na dodawanie zdjęć do galeri ale nie pojedyńczo tylko masowo powiedzmy 10/20/30 na raz... ?
Ahh oczywiście nie mając dostępu do serwera. Moge to robić tylko z konta administratora przez Panel Administracyjny. Nie mogę przez ftp'ka.

inkos
28-08-2008, 15:20
Oczywiscie ze tak tylko trzeba wiedziec do JAKIEJ galerii chce sie dodawac.

OnlyTrue
28-08-2008, 15:44
Okey. to powiedzmy ze chce sotwrzyc nowy 'folder' w galeri glownej i do niego wladowac zdjec badz do glownego folderu galerii czyli tutuaj
index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=62

inkos
29-08-2008, 14:49
No i znowu nie napisales co to za galeria!!! Cale szczescie ze link ktory podales cos mowi i mozna sie domyslac o ktory komponent galerii ci chodzi. Z tego co sie orientuje to w nim nie ma takiej mozliwosci z poziomu panelu administratora. Mozesz sprawdzic inne komponenty jak chocby pony gallery.

Pozatym zapoznaj sie ze stronami pomoc.joomla.pl i demo.joomla.pl. Sa na nich podstawy ktore widac sa ci obce. Uzupelnij braki w edukacji. ;)

OnlyTrue
01-09-2008, 18:55
Biggg Edit.. Zmiana.. Znalazlem Skrypt Galerii Dodałem folder dodaje zdjęcia Folder Z tytułerm jest widziany dodaje zdjęcia ale ich niestety nie widać na stronie głównej galerii nie wiem czemu. Niby sa dobrze dodane i opublikowane ale ani jednego nie widac na stronie galeri... co moze byc powodem .. probowalem dodawac z zip'a normalnie pojedyncze zdjecia i dalej nic.

Nawet jesli z biblioteki mediow otworze folder rssgallery to jest to zdjecie dodane ale nie moze go zobacyzc ani na thumbial ani w powiekszeniu..

tylko no preview available