PDA

Zobacz pełną wersję : instrukcje na http://joomlademo.pl/index.php?option=com_content&task=category&section



pcnet
15-11-2005, 16:43
jest wiele artykułów ale czy nie ma tego np w jakims jednym pdf?
zebym sobie mogl poczytac do snu :)

livio
15-11-2005, 17:18
Napisz to im...

Sterydziomal
15-11-2005, 18:00
poproś admina to cię wysłucha ;)

pcnet
15-11-2005, 20:18
straszne chamstwo na tym forum
a malo naprawde uczynnych ludzi i moderatorow :((

nexus246
15-11-2005, 20:39
Podliże się ;) moim zdaniem jest niepokojąca tendencja do przy************************ania się :)

zwiastun
15-11-2005, 22:21
jest wiele artykułów ale czy nie ma tego np w jakims jednym pdf?
zebym sobie mogl poczytac do snu :) Półżartem. Ja tez. Ale przede wszystkim to chętnie bym się wyspal...:)
Zapewne zauważyłeś, że umieszczona tam dokumentacja jest jeszcze w fazie rewitalizacji. To dokumentacja opracowana dla mambo. Wymaga sprawdzenia, porównania czy wszystko jest tak samo (a przecież co nieco już nie jest), poprawy odsyłaczy, usunięcia błędów. Trochę do zrobienia. W tym zrobienie na nowo wszystkich niemal ilustracji.
Nie ma sensu robić pdfa z czegoś, co jest jeszcze nieskończone.

2. Zauważyłeś, że sporo tego już jest. Ale to sporo jest takie jakie jest, tzn. arty w bazie danych. Żeby zrobić z nich pdfa... to trzeba by poskładać to w całośc, wrzucić do jakiegoś edytora, generować PDFa.

Policz, ile pracy trzeba wykonać.
Tak więc, na razie ciesz się z tego co jest i że w ogóle jest.

Sterydziomal napisał:

poproś admina to cię wysłucha livio dopisał:

Napisz to im Hmmm. Czujecie się Panowie, niedopieszczeni? Nie macie wsparcia ze strony joomla.pl?
Bo nie bardzo czuję, jak rozumieć Wasze wypowiedzi

livio
16-11-2005, 17:28
nie bardzo czuję, jak rozumieć Wasze wypowiedzi
Nie musisz ;)

zwiastun
16-11-2005, 21:37
Skoro nie muszę, to proszę, po prostu nie pisz! A jeśli masz jakieś oczekiwania lub żale, to wyrażaj się jasno.

livio
16-11-2005, 23:05
Odpowiadałem na 1. posta, nie miej pretensji.
Jestem, jak mój facet od fizyki:
"Jak pytają, tak odpowiem..."
Jeśli ktoś ładnie zapyta, ładnie odpowiem...