PDA

Zobacz pełną wersję : phpBB by Przemo >> FireBoard



Sqad
28-08-2008, 17:47
Witam!

Czy komuś kiedyś udało się przetransportować posty z phpbb do FB?? Chciałbym popełnić coś takiego niestety wszystkie moje próby biorą w łeb.

Pzdrv.

Sqad
29-08-2008, 08:47
Można usunąć, znalazłem konwerter, szkoda że forum takie z czapy jest.

zwiastun
29-08-2008, 10:38
To daj innym jakieś dane - również mogą potrzebować.

henrykdr
23-01-2009, 20:53
Za pomocą konwertera phpbb2fb udaje się przenieść posty z przemo na FB. Przydatne jest to niestety mało, gdyż problem jest z odmiennym kodowaniem. Moje dotychczasowe próby zmiany kodowania nie powiodły się. Ciągle liczę na stonea. Może się nad nami zlituje i zaktualizuje most.

Vesmir
02-02-2009, 14:30
by przemo to fireboard
Posty i struktura ok problem jest z userami.

Gogle nic na ten temat nie pisza

Importing data from phpBB2

Connecting to Database... OK
Populating Categories... OK
Populating Messages Table...
Notice: Undefined variable: currenttopicid in phpbb2fb.php on line 122

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in phpbb2fb.php on line 146

henrykdr
03-02-2009, 00:52
Twój serwer jest zbyt wolny, aby sprostać temu zadaniu. Na tym forum znajdziesz rady jak temu zaradzić. Moje doświadczenia ze zmianą parametrów htaccess nie są najlepsze. Jeśli db forum jest duże, możesz usunąć zbędną zawartość tabel read_history i search_results.
Jednak mój problem nie jest rozwiązany. Kodowanie języka się nie zgadza. Po konwersji forum nie mam polskich znaków. Może ktoś jest w stanie mi coś doradzić?

henrykdr
03-02-2009, 00:55
Jeszcze jedno. Zastosowałem forum kunena_v1.0.7b. Konwerter tez działa z tym najnowszym deriwatem fb.
Warto przejść, gdyż autor obiecuje pełną adaptację do 1.5