PDA

Zobacz pełną wersję : Warning: fileowner() [function.fileowner]: stat failed for



mkuras
29-08-2008, 13:32
Witam,

W momencie próby zmiany konfiguracji serwera w joomla 1.5.6 wywala mi taki bład:

Warning: fileowner() [function.fileowner (http://www.kawaleria.org:81/administrator/function.fileowner)]: stat failed for C:\Inetpub\joomla\tmp\968b17ca4c87a3adf028d30118e9 99ed in C:\Inetpub\joomla\libraries\joomla\filesystem\path .php on line 212

Już mnie powoli krew zalewa. Prawa do katalogów ustawiłem już w desperacji na maks dla wszystkich, a i to nie pomogło. Podobny komunikat mam przy próbie instalacji jakiegokolwiek modułu. Pomocy!!!

zwiastun
29-08-2008, 13:41
Nie będzie Cię najpewniej zalewała, gdy dasz sobie spokój z bezsensownymi ćwiczeniami na IIS. Zainstaluj porządne środowisko dla Joomla, a nie męcz się na czymś, co ani nie jest dobrze udokumentowane, ani spotykane w Internecie. O instalacji XAMPP na www.pomoc.joomla.pl ->instalacje

mkuras
29-08-2008, 13:54
Taki mądry, to ja też mogę być, tyle, że na IIS'ie stoi mi już inny CMS, a instalowanie na to wszystko Apacha raczej jest troszkę bez sensu. Nie uważa kolega?

Z resztą problem, który opisałem pojawia się również na apachu i linuxach. IIS nie ma tu nic do rzeczy.

zwiastun
29-08-2008, 14:04
"na to wszystko Apache" się raczej nie instaluje, w związku z czym twierdzenie, że problem pojawia się także w Apache i na Linuksach raczej mnie nie przekonuje.
Co nie znaczy, że u Cię nie występuje. Nie spotkałem, nie wiem. Podpowiadam jedynie, że ćwiczenie Joomla na IIS sensu zbytniego nie ma. No chyba, że używasz swego komputera do serwowania strony w necie...