PDA

Zobacz pełną wersję : Wtyczka Firefox - WYSIWYG



Szibena
29-08-2008, 14:44
Witam!

Posiadam Joomla! 1.5.6 oraz edytor JCE 1.5.1. Korzystam z Firefoxa 3 na Ubuntu 8.04 i mam taki problemik. Wyświetla mi się informacja: "Aby wyświetlić pełną zawartość tej strony, potrzebne są dodatkowe wtyczki". No to klikam "Zainstaluj brakujące wtyczki...". No i teraz. Firefox nie wie jaką wtyczkę ma zainstalować, ja również. Na stronie można zobaczyć tylko kilka formularzy: Tytuł, Alians, Sekcja, Kategoria, Opublikowane, Strona główna. Wnioskuję, że chodzi o wtyczkę do obsługi edytora WYSIWYG. Jest to trochę dziwnę, bo mogę pisać na tym forum :D

Czy może podać mi adres URL wtyczki do Firefoxa, która pozwala obsługę edytorów WYSIWYG?

kurtz
29-08-2008, 15:41
hahaha, no dobre sobie :D

pewnie coś do obsługi javascript, a może do flasha .... to nie musi być i na pewno nie jest plug związany z edycją joomla!

Szibena
29-08-2008, 18:05
Ale jaja :D na moim serwerze (localhost) wszystko śmiga. FF wszystko ładnie wczytuje, bez żadnych wtyczek. A na serwerze publicznym pokazuje, że chcę jakieś wtyczki. Co jest?

------------------------------------

Na Operze też nie działa, usunę i dodam jeszcze raz komponent com_content.

zwiastun
29-08-2008, 19:08
Potrzebna Ci najprawdopodobniej wtyka flasha
Otwórz joomla.pl dla sprawdzenia -jak masz wielgaśne loga to chodzi o flasha, jak nie to o coś innego, ale mi czapla HH ciepała się tylko o flasha

Szibena
29-08-2008, 23:33
Shockwave Flasha mam zainstalowanego, więc to raczej odpada.

Nie za bardzo rozumiem kwestii "wielgaśne loga", strona joomla.pl otwiera mi prawidłowo, i wygląda ok.

Jakieś pomysły?

--------

Aha mam też Jave i Flash Player. Nie wiem co jeszcze mógłbym zainstalować.

----------------

Tak jak mówiłem na Joomla! na localhost działa poprawnie natomiast na serwerze już nie. Wnioskuję, że coś jest nie zainstalowanego na serwerze. W załączniku przysyłam plik phpinfo mojej strony. Mógłby mi ktoś powiedzieć co może powodować błąd, albo co należy zainstalować na serwerze?