PDA

Zobacz pełną wersję : Proste adresy - znikające zdjęcia



cygan3
29-08-2008, 19:31
Witam mam pewien problem gdy chcę włączyć u siebie na stronie dodatek sef (admin->konfiguracja->optymalizacja dla wyszukiwarek-proste adresy(daje tak)) znikają mi z artykułów zdjęcia czy ktoś wie co można na to poradzić?

zaznaczę że grafiki z szablonu-theme mi nie znikają bo i taki miałem probelem.

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam
Wojtek

cygan3
31-08-2008, 22:41
Powiniennem dodać, że wszystko po za tym działa joomla 1.5.6, na stronie głównej w newsach obrazki są, ale gdy wejdzie się do artykułu/newsu/wpisu znikają, a do adresu do obrazu dodawany jest fragment z nazwą działu.

Podaję przykład
Prawidłowy link (np. na stronie głównej) - photosoul.pl/images/obrazek.jpg

Błędny link (po wejściu do artykułu) - photosoul.pl/kategoria/images/obrazek.jpg

cygan3
02-09-2008, 13:37
Ponawiam pytanie wciąż nie potrafię się uporać z problemem, Bardzo proszę o pomoc..

cygan3
04-09-2008, 11:02
:Pomocy Pomocy Pomocy : )

jestem_paula
04-09-2008, 11:36
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/694/65/ przeczytaj na temat prostych url'i. wczoraj zainstalowałam komponent sh404SEF i rozwiązało to moja problemy z prostymi adresami.

cygan3
04-09-2008, 13:38
tak już robiłem, ja nie mam problemów z prostymi adresami, bo wszystko działa git, tylko gdy je ustawię, to znikają mi zdjęcia w artykułach i tutaj moje pytanie podpowiedzcie chociaż w którym pliku generowane są proste adresy..