PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy do instalacji joomla składników



buniar02
30-08-2008, 00:35
Witajcie koledzy mam prośbę odrazu podkreśle ze jestem nowy początkujacy w joomla niedawno zaczełem i przyznam się ze może dla Was być to proste ale zaryzykuje pewnie pojawią się słowa krytyki ale słuchajcie skąd sciągacie dodatki mody i komponenty ja sciągałem ze strony pomoc.joomla.pl kilka dodatków np zoom galery i czat i inne no i nie chciało się mi zainstalować może to wynika z tego ze nie patrzyłem do jakiej wersji jest dodatek i może nie był kompatybilny używam joomla 1.0.15 pl którą edycje joomla polecacie mi na początek do której jest najwięcej dodatków????buniar@wp.pl


z góry dziekuje za pomoc :(

zwiastun
30-08-2008, 00:48
1. Na joomla.pl masz na razie przynajmniej przede wszystkim rozszerzenia dla Joomla 1.0.x. I na pewno są to pakiety, które się instalują, choć z tymi najstarszymi mogą być kłopoty. Ale poczytaj co nieco na temat instalowania komponentów i zdarzajacych się problemów (www.demo.joomla.pl - znajdziesz wszystko, co trzeba)

2. Bez powodu nikt Cię krytykować nie będzie, ale o powód pewno nie trudno. Jednym z takich powodów jest biadolenie, żeś początkujacy - to akurat nikogo naprawdę nie obchodzi. Ważne jest, czy pytasz o rozwiązanie problemu, czy też pytasz o problem rozwiązany i opisany, a kłopotliwy, bo czegoś nie doczytałeś.

Ale nawet jeśli czegoś nie doczytałeś (bo kto przeczytał wszystko?), a zgłaszana sprawa może należec do trudnych, odpowiadajacy raczej mają wyczucie i nie walą w takich przypadkach zbyt mocno po uszach :) czy raczej po oczach.

3. Co polecamy - nie denerwuj... nas, bo powtarzamy to co najmniej raz w tygodniu.