PDA

Zobacz pełną wersję : znikające obrazki



Quadric
05-05-2006, 13:06
heh, nie wiem o co z tym chodzi.... Wydaje się, że w joomli jest wszystko w porządku... ale jeśli ja nagram obrazek poprzez ten manager multimediów to zauważyłem, że około godzny 1.30 (chyba, że to zbieg okoliczności) te obrazki mi znikają.

Wszelkie inne dane jakie nagrywam, czy to sam, czy przze jakaś galerię czy download to wszystko działa. Ale gdy nagram coś przez tego managera multimediów to działa dziala do godziny 1.30 (chyba) i znika z serwera. Nie mam kompletnie pojecia o co z tym chodzi.... przeszukałem parę miejsc ale nie zauważyłem, żeby ktos mial taki problem....

Please Help

ps. uzywałem joomli 1.0.8 .. potem dograłem te 2 patche, potem przeżuciłem sie na joomla 1.0.8 PE i cały czas mi znikają ...

zwiastun
05-05-2006, 20:07
Co się martwi, jeśli 2.00 są?

Rybik
05-05-2006, 20:09
ustawienia serwera, link

magic
06-05-2006, 01:14
Jeśli to codziennie o 0130 to najlepiej zapytaj admina co jego system zamiata o tej porze :D

Quadric
06-05-2006, 02:19
Co się martwi, jeśli 2.00 są?
nie wiem o co Ci chodzi... znikają bezpowrotnie


ustawienia serwera, link
tego to juz w ogóle nie rozumiem co to ma być
chyba, że chodzi Ci o to http://www.goblix.9x.pl/test.php


Jeśli to codziennie o 0130 to najlepiej zapytaj admina co jego system zamiata o tej porze :D
No ale przecież ja cały czas dogrywam różne dane.. pliki poprzez remository, obrazki przez pony albo recznie nagrywam itd itp... a cokolwiek nagram w Admin poprzez ten manager multimediów do katalogu "stories" to znika. Nie wiem czy to dokłądnie 01.30 ale w okolicach tej godziny zauważyłem, że znika...

zwiastun
06-05-2006, 03:03
Wysyłaj przez ftpa - będzie szybciej, a przy okazji spradzisz, czy to menedżer, czy może jakis inny krasnoludek.