PDA

Zobacz pełną wersję : yvcomments - lub inny moduł joomla 1.5.6



neslo
31-08-2008, 10:43
joomla 1.5.6 + PL (Mysql 4.0.26) włączony Tryb zgodności 1.0. Walczę z zainstalowaniem modułu do komentarza. Żaden niestety nie funkcjonuje jak należy lub sie nie zainstaluje. zadziałał tylko

Jcomments i funkcjonuje lux tyle że rozwala joomle i nie mozna edytować np kategorii.
Yvcomments nie mogę zainstalować (podejrzewam że chodzi o moja bazę na serwerze szu.pl (wersja 4.0.26)
Zasadę pierw plugin potem moduł znam
czy ma ktoś wersje zmodyfikowana np joomlacomments, easycomments dla 1.5.6?Database errors:
Error message: "You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LIKE jos_content)' at line 1 SQL=CREATE TABLE jos_yvcomment (LIKE jos_content)"
SQL="CREATE TABLE jos_yvcomment (LIKE jos_content)"
* Komponent Instaluj: Custom install routine failure

Czy może ktoś instalował yvcomment dla Mysql 4.0.26 przez phpmyadmina?

Doradź coś please. Czytałem post jak user walczył z tym samym i nic mu się nie udało u mnie podobnie wszystkie testowałem i większość nie wyświetla napisu Komentarze w sekcjach czy kategoriach. Może trzeba poczekać na ukazanie sie dodatków:confused:

zwiastun
31-08-2008, 11:37
Ale najpierw wytłumacz, po co się pchasz z Joomla 1.5 na serwer, na którym masz MySQL w wersji 4.0.26. Co prawda czytałem, że Joomla! sobie i w takich przypadkach radzi, ale jak -to widać po Twoim i wspomnianym przypadku.

PeFik
04-09-2008, 22:57
jakby kolega czytał nim instaluje wtedy by wiedział

It appears, that yvComment is not compatible with MySQL v.4 , because it uses 'LIKE <table>' keyword. So MySQL v.5 is required!"