PDA

Zobacz pełną wersję : rhuk_milkyway10 z JIE



Jdwind
31-08-2008, 14:47
Zapożyczyłem sobie z instalki JIE templatkę milkyway10 (spakowałem ją do zip'a i przekopiowałem na ftp do katalogu templates). Jak instalowałem JIE lokalnie to moduły menu miały ładne ramki niebieskie (chociaż widzę i inne kolory w katalogu images), niestety po wgraniu na serwer moduły (np. właśnie menu) nie są otoczone w żadnych obrazkach. Nie wiem, gdzie leży tego problem - jak próbowałem wgrać paczkę zip to wyskakiwały mi różne błędy, a to, że brakuje jakiegoś obrazka (chociaż wszystko spakowałem), ale po wgraniu przez ftp, oprócz braku tych ramek obrazkowych, nic się nie dzieje. Kodowanie mi się zgadza (ISO), nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny. W ogóle to możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę zmieniać kolorystykę tej templatki? Przeszukałem, być może nie dość dokładnie, wpisy w pliku index.php i w css'ach, ale nie znalazłem śladu "instrukcji".
Pozdrawiam

zwiastun
31-08-2008, 15:07
moduły mają klasy z przyrostkiem. cala tajemnica

Jdwind
31-08-2008, 20:43
Tak właśnie myślałem, tylko nie wiedziałem, gdzie podać ten przyrostek.
Pozdrawiam

zwiastun
31-08-2008, 20:47
Ale już wiesz?

Jdwind
31-08-2008, 21:04
Tak, module_class_suffix. Dziękuję. Tylko jednej rzeczy nie rozumiem, skąd się bierze przyrostek _menu, który właśnie wpisałem? W plikach css go nie znalazłem, może mała podpowiedź?
Pozdrawiam

zwiastun
31-08-2008, 21:11
Na pewno nie ma? Źle sprawdzasz, np.
div.module_menu

Jdwind
31-08-2008, 21:47
To jest, zgadza się. Tylko jeszcze wiem, skąd templatka bierze kolor - np. niebieski, zielony. Tego właśnie nie rozumiem :( Wiem, że w każdym pliku css dla poszczególnych kolorów jest module_menu z url'ami dla poszczególnych obrazków, tylko gdzie jest ustawienie "generalne" dla koloru?
Pozdrawiam