PDA

Zobacz pełną wersję : template dla strony glownej



abiku
01-09-2008, 20:13
Witam

nie wiem jak ustawic template tylko dla strony glownej. W ustawieniach gdy wciskam assign, mam cale drzewko menu, ale nigdzie home page, index czy czegos takiego.
Jak zatem ustawic aby tylko strona glowna korzystala z danego templetsa?

z gory dziekuje za pomoc

abiku
05-09-2008, 10:01
Hej, naprawde nie mozna ustawic osobnego template do strony glownej?? szukam wszedzie i nie ma zadnej informacji na ten temat :((

inkos
06-09-2008, 12:41
Polecam lekturę stron pomocy. Nikt ich tutaj nie będzie przepisywał.

abiku
06-09-2008, 12:57
Polecam lekturę stron pomocy. Nikt ich tutaj nie będzie przepisywał.
Hej zajrzlem do pomocy do czesci o szablonach :
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/165/34/
ale nie ma tam odpowiedz na proste pytanie , jak przypisac template do strony glownej , ktorej nie ma na liscie w menu

zwiastun
06-09-2008, 15:06
A co to za strona główna której nie ma na liście pozycji menu?

abiku
06-09-2008, 18:03
NO dobra.
Dodałem w topMenu jedna pozycje: Home, ustawilem to jako URL i zlinkowalem do mojej strony glownej, domeny: www.mojadomena.com.
Patem przypisalem template, ktora ma byc na stronie glownej do tego menu Home i nadal nic. Jak uruchamiam www.mojadomena.com nadal nie widze template dla strony glownej. Tak samo jak klikne przycisk Home.

Naprawde nie wiem jak to zrobic. I nie piszcie prosze zebym szukal w pomocy bo szukam ku@#%#% od 2 dni i nie moge znalezc rozwiazania :(

kurtz
06-09-2008, 18:17
łepski wepmaster z ciebie abiku ...:D

zwiastun
06-09-2008, 18:34
1. Przekleństwa, nawet zakamuflowane, bądź łaskaw sobie pod nosem.
2. Z tego co piszesz wynika, że nie wiesz za bardzo, co robisz, po co to robisz i jak to się robi. Ale te kwestie zostały bardzo dobrze opisane w materiałach o Joomla! 1.0. W J! 1.5 różnice tylko w wyglądzie okienek i miejscu, w którym dokonuje się przypisania szablonu. W pomocy nie szukaj rozwiązania, bo nie ma tam rozwiązywania wydumanych problemów.

abiku
06-09-2008, 19:20
1. Przekleństwa, nawet zakamuflowane, bądź łaskaw sobie pod nosem.
nie przeklinam, spokojnie

2. Z tego co piszesz wynika, że nie wiesz za bardzo, co robisz, po co to robisz i jak to się robi.
Ze nie wiem po co to robie? Coz akurat to trafiles bardzo dobrze ;)
Ale wiem co chce zrobic i masz tez racje , nie wiem jak.
Moj problem nie jest wydumany, jest dosc konkretny.
Z mojej strony koniec tematu. Nie chce zebyscie sobie zasmiecali wlasne forum niepotrzebna dyskusja.