PDA

Zobacz pełną wersję : Maly klopot z PathWay



usb
05-05-2006, 16:56
Witam. Mam maly klopot z funckja PathWay, czyli z paskiem ktory pokazuje gdzie obecnie sie znajdujemy na stronie. Otoz w FireFoxie jest ok, czyli jest tam gdzie powinien - po prawej stronie, natomiast w Explorerze jest posrodku a chcialbym zeby moja strona wygladala jednakowa pod tymi dwoma przegladarkami. Nie wiem co moze byc przyczyna:rolleyes:- templatka jest na 99% dobrze napisana. Jak ktos ma jakies pomysly to niech napisze...

pozdrawiam.

zwiastun
05-05-2006, 17:04
Został ten 1%
Podejrzyj w źródle sposób formatowania (klasa). I dokonaj odpowiednich ustawień w ccs-ie - może wystarczy powtózyć deklarację text-align:left. Być może nie ma w ogóle odpowiedniej klasy, a dla całej strony ustawione jest centrowanie i w IE ten fragmencik przejmuje zgodnie z kaskadą formatowanie określone dla BODY

Rybik
05-05-2006, 19:07
jaka templatka ? jakies linki ? jakies nazwy ? jak mamy to niby wiedziec ? z fusow wywrozyc ? gupi link wystarczy bo css mozna podejrzec ... ale przyzwyczaj sie do regulaminowego podawania wiekszej ilosci informacji ... boshe ze tez trzeba regulamin do tego zaprzegac ... przeciez to oczywiste ze przy tysiacach templakow z takiego posta nic nie mozna wywnioskowac :/

usb
06-05-2006, 11:30
Rybik-troche spokojniej...juz mi sie to forum nie podoba przez takich adminow jak ty. :mad:

Rybik
07-05-2006, 00:07
Forum nie jest od podobania sie a ja jestem spokojny i nawet chetny do pomocy ... ale widze ze sobie poradziles ...