PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją..



Mika
02-09-2008, 15:26
Witam, piszę na forum bo sama już nie mogę sobie poradzić. Nie znalazłam tutaj odpowiedzi na pytanie co zrobić jak nie można nic zainstalować z poziomu panelu administracyjnego?

Pojawia się komunikat


JFolder::create: Nie można utworzyć katalogu
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć plikuoraz że nie mozna znalezc pakietu instalacyjnego.
Jestem trochę skołowana.
czy ktoś ma na to jakiś pomysł?

serwer ma register globals na off, safe mode off.

jak próbuję zainstalować coś podając adres url to mam z kolei błąd:


Warning: file_put_contents(/mounted-storage/home84a/sub005/sc46136-AZAL/mika/joomla/tmp/fc) [function.file-put-contents (http://forum.joomla.pl/function.file-put-contents)]: failed to open stream: No such file or directory in /mounted-storage/home84a/sub005/sc46136-AZAL/mika/joomla2/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 298oraz:
JFolder::create: Nie można utworzyć kataloguchoc ustawialam wszystkim katalogom CHMOD 777.

wgralam Joomla 1.5.6.

Ratunku..

P.s po kilkunastu probach to juz przestalam dostawac takie bledy ale teraz dostaje:

"

Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.
Ścieżka nie zawiera pakietu instalacyjnego."mimo iz w paczce, katalogu jest plik XML...

glazarr
17-09-2008, 11:51
Z templatką miałem podobny problem. Chodziło o polskie znaki w pliku templateDetails.xml. Spróbuj usunąć wszystkie polskie znaki z tego pliku i powinno działać.


Co do błędów podczas tworzenia katalogów spróbuj uruchomić usługę FTP w Joomla: Witryna->Konfiguracja->Serwer i sekcja FTP