PDA

Zobacz pełną wersję : Wszystkie wiadomości z RRS na jednej stronie



oczykota
03-09-2008, 12:42
Witam,
mam Joomla! 1.5 od niedawna jest całkiem fajna ale nie mogę zrobić tak by wiadomości ze wszystkich kanałów RSS pojawiały się jednocześnie pod jakąś pozycją menu.
Mogę ustawić, że z jedego kanału RSS będą się pojawiały albo że zobaczę listę dostępnych (subskrbowanych) kanałów. Ale takiej by wiadomości razem/hurtem pojaiwały się ze wszystkich to nie mogę znaleźć. Jak to zrobić?

tigerrr123
24-09-2008, 22:59
Da się zrobić. Tworzysz tyle modułów ile masz kanałów rss, i ustawiasz wyświetlanie tylko w wybranej pozycji menu

oczykota
25-09-2008, 17:32
No, dobra. Moduły porobiłem ale tej drugiej części zdanie nie rozumiem. Mam np. menu górne w nim element np. "Info z innych stron" i teraz klikam "Zmień typ" i tu nie mogę ustawić "
wyświetlanie tylko w wybranej pozycji menu". Co trzeba wybrać? Albo coś robię nie tak, ale co?

zwiastun
25-09-2008, 20:02
1. Ustawiasz moduł menu, w którym masz odnośnik np. Kanały RSS
2. Pod spodem wyświetlasz kolejno wszystkie moduły z kanałami
3. Wszystko stylizujesz graficznie tak, żeby sprawiało wrażenie, że to jeden moduł

oczykota
26-09-2008, 10:21
@zwiastun, nie chodzi mi o sam wygląd. Chciałbym mieć taką pozycję w menu, że jak ją kliknę to wyświetlą się wiadomości (np. hronologicznie) ze wszystkich kanałów, które są przez RSS. A z tego co zrozumiałem proponujesz wykonanie tego by sprawiało wrażenie.