PDA

Zobacz pełną wersję : SOBI2 - pytanie



s1ntex
03-09-2008, 17:26
Witam, muszę w swojej joomli zrobić katalog firm i ogłoszenia, chce do tego uzyc SOBI2. Jako, ze pierwszy raz zaznajam się z tym dodatkiem, mam pytanie: Jak mam rozdzielic pola? Chce po prostu aby do katalogu, były pola, typu: E-mail, WWW, O firmie, Szef etc a do ogłoszeń: Wojewodztwo, Miasto, ale je rozdzielic?

Jak dodaje nowe pole, nie można tam wybrać zadnej kategori, gdzie by mozna bylo przydzielić, prosze o pomoc!

dkint
03-09-2008, 18:35
Witam, muszę w swojej joomli zrobić katalog firm i ogłoszenia, chce do tego uzyc SOBI2. Jako, ze pierwszy raz zaznajam się z tym dodatkiem, mam pytanie: Jak mam rozdzielic pola? Chce po prostu aby do katalogu, były pola, typu: E-mail, WWW, O firmie, Szef etc a do ogłoszeń: Wojewodztwo, Miasto, ale je rozdzielic?

Jak dodaje nowe pole, nie można tam wybrać zadnej kategori, gdzie by mozna bylo przydzielić, prosze o pomoc!

Witam

Ale czemu mieszasz, zrób z sobi katalog firm a do ogłoszeń weź inny komponent np ten http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,1096/Itemid,35/

pozdrawiam
Krzysiek

s1ntex
03-09-2008, 23:18
Witam

Ale czemu mieszasz, zrób z sobi katalog firm

Gdybym mial robic sam katalog firm to okej, ale okazało się że jeszcze musze dodac Gielde pracy, wiec troche sie miesza, wiec pytanie aktualne, jak moge 'rozdzielic pola' na 2 rozne kategorie?

Dzieki za odpowiedz!

s1ntex
06-09-2008, 18:12
Ponawiam pytanie, chciałbym w SOBI2 zrobić katalog firm oraz 'szukam pracy' 'dam pracę', katalog firm już zrobiłem, ale chciałbym teraz stworzyć nowe pola dla 'szukam pracy' i dla 'dam pracy', zeby kazda kategoria miała wlasne pola,

jest taka opcja? Bo bawię się i nie znalazłem tego nigdzie :/

s1ntex
07-09-2008, 17:12
Już nieaktualne, podanych wyżej Adsmanager ma taką opcję, jaką poszukuję! :)

dkint
07-09-2008, 17:17
Już nieaktualne, podanych wyżej Adsmanager ma taką opcję, jaką poszukuję! :)

Witam

Czasem, trzeba od razu posłuchać :D:)

pozdrawiam
Krzysiek