PDA

Zobacz pełną wersję : text



Tatra
04-09-2008, 17:53
Mam pytanie... http://niskonaas.pl/index.php?option=com_productbook&Itemid=26 tam jest kategoria "domki drewniane" jak mozna powiekszyc ten text (font)

dkint
04-09-2008, 18:06
Mam pytanie... http://niskonaas.pl/index.php?option=com_productbook&Itemid=26 tam jest kategoria "domki drewniane" jak mozna powiekszyc ten text (font)

Witam

Jest co najmniej trzy sposoby :

- ściągnąć web developer dla ff znaleźć odpowiedni wpis w twoim pliku css i zmienić wielkość czcionki tam wskazaną

- zapłacić komuś kto wie jak to zrobić

- poczytać odpowiednie działy na pomoc.joomla.pl i wrócić na to forum z bardziej ambitnymi niż w/w pytaniami

ps. sarkazm celowy - zgadnij dlaczego ?

pozdrawiam
Krzysiek

Tatra
04-09-2008, 18:09
to sie nazywa Polska rzeczywistosc

Czy mi pomozesz?? czy masz do w ..... ( za przeproszseniem)

vego007
04-09-2008, 18:44
Tatra dkint Ci chyba pomógł. Napisał jakiego plugina ściągnąć do ff (można jeszcze firebug), napisał żebyś poczytał pomoc (skoro napisał to pewnie tam jest odpowiedź na twoje pytanie) lub iść po najmniejszej linii oporu. Wymagasz od innych, żeby poświęcali Ci czas, a sam nie masz czasu, żeby troche poczytać. Taka jest Polska rzeczywistość, że większość ludzi jest zbyt leniwych żeby samemu coś spróbować zrobić

Tatra
04-09-2008, 18:51
Przepraszam a od czewgo tu jestescie???? Po to powstaje forum zebyc byla latwa i szybka odpowiedz ... tak ??? wiec pisze. Ale jesli wy macie inne zdanie to nie rozumiem po co te forum

dkint
04-09-2008, 18:53
]
Witaj dkint,

Tatra odpowiedział na wiadomość w subskrybowanym przez Ciebie wątku - text - na forum Administracja - ogólne z Forum Joomla!.
Ten wątek możesz znaleźć tutaj:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=21182&goto=newpost

Poniżej jest wiadomość, jaka została wysłana:
***************
bijaj sie
***************

Witam

Gdybym miał jakikolwiek wpływ na to forum dostałbyś już pewnie bana bez możliwości powrotu !


czy masz do w ..... ( za przeproszseniem)Teraz już tak ...

Robisz stronę jako pracownik firmy, albo jako webmaster ... akurat twoja rola jest nieważna w tym momencie - ogólnie pośrednio lub bezpośrednio wziąłeś kasę za wykonanie tej strony i w taki sposób wymagasz (podpowiedzi) - trochę pokory - ...

tyle w tym temacie ...

mimo wszystko pozdrawiam
Krzysiek

Tatra
04-09-2008, 19:01
Po pierwsze nie biore kasy za ta strone . Po drugie za co niby mnialbym bana dostac ?? za pytanie ?? po trzecie wymaga bo to forum informacyje ..

vego007
04-09-2008, 19:42
Masz rację forum jest informacyjne. Żeby powiększyć font wystarczy wziąć lupę. I zastanów się zanim zaczniesz kogoś obrażać. To że na przystankach autobusowych są tabliczki z odjazdami autobusów nie oznacza, że ktoś będzie Ci mówił o której masz najbliższy autobus. Po to masz pomoc, żeby z niej korzystać. Powodzenia

Tatra
04-09-2008, 21:33
a jak ktos nie ma lupy to co ma robic ??? Dobra niechce mi sie z wami droczyc ... ale i tak nie macie szacunku dla ludzi !!!!!!!!!!!!!!:mad: