PDA

Zobacz pełną wersję : Różnicowanie treści po zalogowaniu użytkownika



mac310
04-09-2008, 22:02
Widzę sporo różnych dodatków ale nie do końca wiem czy i który z nich mógłby spełnić moje oczekiwania.
Potrzebuję utworzyć witrynę w której będzie część dostępna bez logowania, co jest proste oraz część dostępna dla zarejestrowanych użytkowników i tu zaczyna się problem.
Zarejestrowany użytkownik powinien widzieć część ogólną oraz część specjalną. Ta część specjalna też ma się dzielić na dwie części. Jedna ma być widoczna dla wszystkich zalogowanych użytkowników a druga ma zawierać treści zależne od pewnych kryteriów przypisywanych indywidualnie do użytkownika.

Konkretny przykład:
Część ogólna (dostępna bez logowania) - informacje o firmie dla klientów i nie klientów firmy, czyli dla każdego
Część ogólna (dostępna po zalogowaniu) - informacje tylko dla klientów tej firmy, którzy mają login
Część szczególna (dostępna po zalogowaniu i zależna od indywidualnych kryteriów) - informacje dla klienta, który się zalogował i ma zarejestrowany określony produkt czyli informacje specyficzne dla tego produktu.

Mam nadzieję, że dość jasno to opisałem.
Czy ktoś może zasugerować czy to jest możliwe i ewentualnie jakich dodatków bym potrzebował, żeby to zrealizować.

mac.

inkos
06-09-2008, 12:46
JUGA.

mac310
08-09-2008, 02:18
Wydaje się to dobrym rozwiązaniem ale...
Wersja, którą mogę pobrać nie działa (wg opisu autora) z Joomla 1.5 tylko z 1.0.
W takim razie może jest jakaś alternatywa?