PDA

Zobacz pełną wersję : Reklama/moja strona



Nanderedal
06-09-2008, 14:44
Chciałbym się pochwalić moją stroną , którą zrobiłem parę tygodni temu.Myśle że ten topic jest do tego dobry, jeśli nie to przepraszam i miałbym prośbę do admina żeby założył topik gdzie będzie można umieścić reklamę swojej strony.

www.dziennikpodroznika.home.pl

- strona jest dopiero w budowie więc wiele na niej się nie znajduje ale można już coś ciekawego przeczytać.Jest to strona o tematyce turystycznej.Jej przeznaczeniem będzie dostarczanie podróżującym przydatnych informacji.Docenie każdą sugestie co do poprawy wyglądu strony czy jej rozbudowy.:)

dkint
06-09-2008, 15:13
Docenie każdą sugestie co do poprawy wyglądu strony czy jej rozbudowy.:)

Witam

Sam tego chciałeś :) - najpierw minusy -
trzymaj się jednej wielkości czcionki bo to co masz wygląda nieco chaotycznie
żyjemy w Polsce, piszemy po Polsku - grafiki z "Artykuly" i "Wiadomosci" itp. do kosza, tak samo cała reszta artykułów raz masz polskie znaki raz nie :confused:, nie obraź się też ale popracuj nad ortografią masz parę "dużych" błędów
header - no proszę Cię takim czymś nie przyciągniesz i nie zatrzymasz u siebie internauty, zresztą jak już zainwestowałeś w serwer home.pl dorzuć jeszcze 49$ i zainwestuj w jakiś profesjonalny szablon np w joomlart.com
jak już publikujesz stronę nawet na tym forum to uzupełnij niezbędne meta dane
unikaj sformułowań typu na tej stronie znajdziesz w przyszłości itp. nie ma dla mnie nic gorszego niż zapełnianie strony pobożnymi życzeniami tak jak w/w jak już pozbierasz oferty przewoźników itp wrzuć wtedy, ewentualnie nie pisz nic - już lepiej brzmi strona w przygotowaniu
licznik gości online wstaw jak już tych gości online będzie non stop conajmniej pięciu
jak już dajesz odnośniki do validatora to niech ta strona się waliduje poprawnie
"zgaduję" (celowo to zaznaczam), że swoje newsy piszesz na podstawie innych portali itp. jeśli mam rację kultura nakazywałaby umieszczanie źródła
zamiast galeria obrazów napisz galeria zdjęć - obrazów ja tam u ciebie nie widzęTeraz parę plusów, żeby cię nie zrazić zupełnie -
pomysł ogólnie dobry, pod warunkiem, że twój serwis nie umrze naturalną śmiercią za pół roku, mam też nadzieję, że nie poprzestaniesz na uzupełnianiu galerii zdjęć
kolejnym plusem dla mnie jest "rozmach" od którego zaczynasz, jeśli ci się uda będzie z tego niezły portal podróżniczy, jednak sporo pracy przed tobąpozdrawiam
Krzysiek

magdaa
07-09-2008, 00:43
witam,

dorzucę i ja, od siebie, kilka słów - babskim okiem.

- tematyka tak, ale cała reszta nie. W moim przekonaniu, każda strona powinna posiadać jakiś indywidualny wyraz, klimat - wykorzystywanie szablonów, które otrzymujemy wraz z instalacją joomli jest dobre do testów, ale nie do pokazywania światu tego, co robię. Szablon, który wybrałeś, nie pasuje do tej tematyki i takich witryn opartych na szablonach standardowych joomla jest już dosyć dużo. Tak więc, wymiana szablonu to raczej priorytet w tej sprawie.
- niestety, przy takim formatowaniu tekstu, nawet najpiekniejszy szablon zepsujesz - wielkie rozmiary czcionek, nadmiar kolorów, no i .... te opisy kategorii na fotkach (Wiadomości&Wydarzenia itp) - to nieporozumienie,
- Ciekawostki i Imprezy - co mi po tym kalendarzu na fotce - on mnie myli, to nie jest żaden kalendarz to zwykła fota.
- mapa świata z napisem :Swiat jest Piekny - brak polskich ogonków ...no i .... taka wielka mapa
- ...
- ...
- ...
- ...

na dzień dzisieeszy - ... z takim wyglądem nie zatrzymasz nikogo na tej stronie.

crazyluki
07-09-2008, 00:53
a ja powiem inaczej:
wszedłem na strone, przejrzałem ( raczej pobieżnie) patrząc na to co jest merytorycznie na stronie głównej i muszę przyznać że udało Ci się:)
połączyłeś misz z maszem:D w sumie ciężko mi się było połapać o co tam chodzi:)