PDA

Zobacz pełną wersję : Grafika -brak



Renata
08-09-2008, 12:29
Temat już był poruszany, ale przejrzałam forum i nie znalazłam odpowiedzi. Moja joomla to 1.5.3. wersja pHP 5.2.6, Apache 2.2.8 Operaiting system Linux. Błąd leży po stronie serwera albo mojej nie umiem go rozwiązać. Nazwałabym to najprościej brakiem komunikacji z plikami graficznymi. Grafiki nie wczytują się z pozycji przeglądarki internetowej. Po wczytaniu pliku przez ftp jest on w katalogu, natomiast nie ma do niego ścieżki tak jak w poprzednich i nowszych wersjach Joomli i w żaden sposób nie można pliku dodać do artykułu. Zainstalowałam kolejne joomle 1.5.3, by sprawdzić czy będzie się sytuacja powtarzać i nadal dzieje się to samo. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Serwer darmowy oczywiście. Adres strony, gdyby był potrzebny; http://muzyczna4.nfreehost.net/muzyka/
Z góry dziękuję za dobrą radę.

zwiastun
08-09-2008, 12:50
Serwer darmowy oczywiście.
I oczywiście z safe_mode=ON

Renata
08-09-2008, 13:53
Bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź, czyli jak mniemam grafiki nie będzie, i z tym safe-mode sama nic nie zrobię, bo właściciel serwera najzwyczajniej dba o swoje bezpieczeństwo, a już myślałam, że znalazłam świetny serwer dla uczniów.

Gdyby jednak uznał Pan, że coś z tym mogę sama zrobić to proszę napisać, tymczasem szukam innych cudownych darmowych serwerów dla uczniów.