PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd Joomla_Strona Główna



kchybie
09-09-2008, 06:43
Witam,
dodawałem treść na stronę główną mojej strony. Po zapisaniu i odświeżeniu adresu strony wyskakuje w przeglądarce błąd. Czy ktoś może mi pomóc w tej kwestii?
PrintScreen w załączniku.
Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

killersarenka@poczta.fm
30-10-2008, 12:05
Witam
Widzę że borykasz się z tym samym problemem. Zainstalowałem Jarzebina_VirtueMart_1.1.2_eCommerce_Bundle_Joomla _1.5.7_PL i denerwowało mnie, że mimo ustawionych artykułów na stronie głównej to nie było ich widać przez to, że sklep domyślnie był wyświetlany na stronie głównej i wyświetlane były rzeczy z sklepu. Więc jak w końcu doszedłem do tego czemu tak jest to minęło trochę czasu. W menu zmieniłem, że domyślnie na stronę główną ma być wyświetlana zawartość sekcji "Strona startowa". Zapisałem zmiany i odświeżyłem stronę - i moja odświeżona strona wygląda jak biały ekran. A jak zmieniłem na inne artykuły to wyświetlił mi się taki sam komunikat. Dziwna sprawa ta wersja jest tak zrobiona, że domyślnie na tronie głównej musi być tylko sklep?
Jak ktoś wie to niech pisze.
pozdr.

Sova
30-10-2008, 23:31
@kchybie
po dodaniu tylko artykułu nie powinieneś mieć takiego problemu, zastanów się czy jeszcze czegoś nie zmieniłeś...

@killersarenka
polecam osobną instalację J! i VM