PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka różnych bannerów na stronie



deejay.m
10-09-2008, 08:44
Szukałem dzisiaj przez godzinę po tematach ale nie znalazłem nic konkretnego na ten temat: mam na stronie głownej trzy miejsca na bannery reklamowe i chce żeby w każdym były wyświetlane inne bannery (głownie ze względu na różnicę w wielkościach bannerów}. Jak tego dokonać z modułem banners, albo jaki inny zastosować?

dkint
10-09-2008, 08:52
Szukałem dzisiaj przez godzinę po tematach ale nie znalazłem nic konkretnego na ten temat: mam na stronie głownej trzy miejsca na bannery reklamowe i chce żeby w każdym były wyświetlane inne bannery (głownie ze względu na różnicę w wielkościach bannerów}. Jak tego dokonać z modułem banners, albo jaki inny zastosować?

Witam

Zainteresuj się kopiowaniem modułów ?

pozdrawiam
Krzysiek

deejay.m
10-09-2008, 09:29
To to wiem, tylko jak mam ustawić, żeby w danym module były wyświetlane tylko reklamy o wielkości 980 x 120 px a innym z boku o wielkości 200 x 200 px ?

zwiastun
10-09-2008, 12:26
ArtBanners

deejay.m
11-09-2008, 09:20
Zainstalowałem Art Banner 2.0 PL sciagniety z forum (zmieniony, aby się go udało zainstalować) i w panelu admina w Zarządzaj Bannerami nie mogę zarządzać bannerami:/ nie mam żadnego przycisku ani nic ... wszystkie inne opcje działają ...

deejay.m
11-09-2008, 10:18
Zainstalowałem ArtBanners XTD zamiast zwykłego i jest o niebo lepszy :) jak ktoś ma problem z tym komponentem to instalujcie tą wersję o której piszę :) działa bez najmniejszego problemu. Można ją ściągnąć ze strony http://www.joomlaworks.gr/