PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent - portal społecznościowy.



l4uke
11-09-2008, 12:10
Zna ktoś dobre płatne komponenty do budowy portalu społecznościowego ? Lub po prostu coś lepszego niż Community Builder .

kurtz
11-09-2008, 20:05
nie ma .

l4uke
18-09-2008, 16:17
w takim razie może istnieje komponent który posiada ładniejszy profil użytkownika ?

Raxo
27-05-2009, 12:25
Istnieje dodatek JomSocial, który do Joomla dodaje funkcje społecznościowe. Ja pracuję aktualnie nad zintegrowaniem Joomla z SocialEngine (http://www.socialengine.pl) - skryptem PHP portalu społecznościowego, moim zdaniem jednym z najelpszych ale trzeba jeszcze popracować nad integracją z Joomla ;)

Gdy znajdę lepszy integrator to zaktualizuję post

damsaw
16-12-2009, 12:11
Witam,

Mam podobny problem. Chciałbym podobnie jak kolega stworzyć portal społecznościowy, ale nieco prostszy. Starczy mi aby user po logowaniu miał swój panel, przykładowo kilka zakładek z artykułami do wyboru i to wszystko w jednym module np. menu. Nie wiem dokładnie jakiego komponentu użyć. Coś próbowałem z CB, ale jest on dziwny. Chciałbym również żeby komponent miał możliwość powiązania księgi gości dla każdego użytkownika z osobna...

Czy "docman" sie nadaje do tego? Jaki jest najlepszy komponent do tego? Ciężko znaleźć info na ten temat dlatego proszę o pomoc... ładnie proszę:)

PeFik
16-12-2009, 14:21
jomsocial 1.6 - stabilna wersja będzie w styczniu 2010.

Poza tym zalecam lekturę: Serwisy społecznościowe. Budowa, administracja i moderacja (Helion.pl)

damsaw
16-12-2009, 14:40
jomsocial 1.6 - stabilna wersja będzie w styczniu 2010.

Poza tym zalecam lekturę: Serwisy społecznościowe. Budowa, administracja i moderacja (Helion.pl)
Bardzo dziękuję za odpowiedz:) Pozdrawiam

damsaw
18-12-2009, 14:46
Pewnie pytanie jest banalne, ale nie wiem jak to zrobić:(. Po instalacji pluginów i ich włączeniu nie mogę ich użyć. np. plugin myblog... Jak się wykorzystuje pluginy? Czy ktoś mógłby mi to powiedzieć? Bardzo dziękuję!

kurtz
04-01-2010, 12:08
Pewnie pytanie jest banalne, ale nie wiem jak to zrobić:(. Po instalacji pluginów i ich włączeniu nie mogę ich użyć. np. plugin myblog... Jak się wykorzystuje pluginy? Czy ktoś mógłby mi to powiedzieć? Bardzo dziękuję!

a tak trudno wejść w PA w zakładkę pluginy i poczytać parametry ?

poza tym, wymieniony nie działa z joomla! linii 1.0.x

PeFik
04-01-2010, 13:51
W kwestii nowości i opisów związanych z JomSocial odsyłam do wątku http://blog.elimu.pl/?tag=jomsocial

JomSocial 1.5 i 1.6 - działa tylko i wyłącznie z Joomla! 1.5.x

próby z Mambo oraz joomla! 1.0.x kończą się niepowodzeniem, poza tym producent zaleca PHP 5+ i MySQL 4.1+


p.s.
Wraz ze spolszczeniem do JS dołączam mini podręcznik co i jak (7 stron).