PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę zmienić tytułu strony



szop
11-09-2008, 12:44
Witam wszystkich,
J 1.5.4
Nie mogę zmienić tytułu strony www.ctik.pl (http://www.ctik.pl) z poziomu panelu administracyjnego. Kiedy wchodzę do konfiguracji globalnej i wybieram witryna, wpisuję w nazwa witryny nazwę, to nie jest ona wyświetlana u góry paska wyszukiwarki, natomiast jest widoczna na górnym pasku panelu administracyjnego. Potrzebuję wyedytować napis na pasku. Sprawdzałem pliki; index.php główny, templatki i administratora. Z chęcią zmienię <title> ręcznie w kodzie, tylko nie wiem, w którym pliku jest on zapisany.
Dzięki wszystkim za pomoc

zwiastun
11-09-2008, 13:05
W 1.5 nazwa witryny nie jest wyświetlana na pasku przeglądarki

szop
11-09-2008, 16:32
Dzięki za wielkie chęci ale to już odkryłem i raczej interesuje mnie rozwiązanie tego problemu, poprzez ręczne wyedytowanie. Ponawiam pytanie, jak mogę zmienić tytuł strony, ten który jest wyświetlany na górze paska przeglądarki, czyli "CTiK - gabinet psychologiczny, pomoc psychologiczna, uzależnienia, psycholog, psycholog Warszaw" tak by przed "CTiK" wpisać Centrum Terapii i Interwencji Kryzysowej - ten wpis jest mi potrzebny do lepszego pozycjonowania strony.
Wszystkim chętnym dziękuję z góry za pomoc

dkint
11-09-2008, 19:20
Dzięki za wielkie chęci ale to już odkryłem i raczej interesuje mnie rozwiązanie tego problemu, poprzez ręczne wyedytowanie. Ponawiam pytanie, jak mogę zmienić tytuł strony, ten który jest wyświetlany na górze paska przeglądarki, czyli "CTiK - gabinet psychologiczny, pomoc psychologiczna, uzależnienia, psycholog, psycholog Warszaw" tak by przed "CTiK" wpisać Centrum Terapii i Interwencji Kryzysowej - ten wpis jest mi potrzebny do lepszego pozycjonowania strony.
Wszystkim chętnym dziękuję z góry za pomoc

Witam

Było "n" razy na forum - panel administracyjny, menu - najczęściej mainmenu, odnośnik do strony głównej (start, strona główna) - po prawej strony parametry systemu - dalej już chyba znajdziesz ...

pozdrawiam
Krzysiek