PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zalogować się do zaplecza



DarkShadowPL
13-09-2008, 06:46
Witam wszystkich,

problem wygląda następująco, skopiowałem wszystkie pliki dystrybucji: VirtueMaert eCommerce Bundle [Jarzębina] (J!1.5.5+VM_1.1.2) na serwer imn jeżeli to coś ma dać. Instalacja przebiegła prawidłowo, ale na koniec pokazał się komunikat aby z pola tekstowego przekopiować treść wkleić ją do pliku i nazwać go configurattion.php i przesłać w główny katalog strony. Tak też postąpiłem.

Strona wyświetla się ale: (www.inter.auto.pl (http://www.inter.auto.pl))
1. Wyświetla że muszę włączyć ciasteczka w przeglądarce (dziwne bo mam je włączone ?)
2. logując się do zaplecza wpisując w formularz: admin i hasło do niego przypisane strona jakby się przeładowuje i jest na nowo ten formularz. Nie wyświetla żadnego błędu że zły użytkownik lub hasło. Próbowałem już nawet zmienić ręcznie hasło w bazie oczywiście pamiętając o metodzie MD5 (nie robię tego 1-szy raz więc o pomyłce nie ma mowy)

Pierwszy raz spotkałem się z takimi problemami, a już uruchomiłem parę joomli. Wina serwera ?? Może gdzieś trzeba zmienić jakieś uprawnienia do plików.

Pomóżcie bo chciałbym to uruchomić do niedzieli wieczorem. Dodam że na serwerze ovh i nazwa (gdzie testowałem tą dystrybucję) nie ma żadnych problemów.

crazyluki
13-09-2008, 07:31
w configuration.php masz session path - pewnie jest źle ustawione.

co do drugiego błędu - masz starą wersję joomla, aktualizacja i poszukanie na forum tego błędu rozwiąże Twoje problemy

moja rada - zainstaluj wszystko od nowa i pozmieniaj hasła ( do ftp, mysql i do admina) :)

pozdrawiam