PDA

Zobacz pełną wersję : dziwny problem



raper_21
14-09-2008, 18:15
Mam bardzo dziwny problem. Szczerze mówiąc spotkałem się z czyms takim pierwszy raz. Otóż adres mojej strony http://www.serwisfotograficzny.pl
na stronę wchodzę z rozdzielczość ekranu 1280x800 i w IE strona wyświetla się poprawnie natomiast w FF po wejściu na stronę wygląda ona jakby FF nie sczytał rozdzielczości i wygląda jak w 640x480 wszytko jest dziwnie powiększone. Problem znika i strona pojawia się w normalnych rozmiarach kiedy zjadę w dół i kliknę link w stopce "mapa strony " wtedy strona ładuje się w normalnych rozmiarach. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane i jak to rozwiązać.

crazyluki
14-09-2008, 18:22
jakiego ff używasz?
może podczas pracy przez przypadek powiększyłeś ekran?
ctrl + scroll na myszce?

(mówie o ff 3)

raper_21
14-09-2008, 18:28
używam FF v.3.0.1 nie sądzę abym coś powiększył. Nawet cache wyczyściłem i za każdym załadowaniem strony to samo. Zresztą możesz spróbować załadować stronę w jakiejś rozdzielczości ponad 1024px w FF a następnie kliknąć zakładkę mapa strony w stopce na dole i wtedy strona wyświetli się normalnych rozmiarów będzie z pewnością węższa i bardziej szczegółowa. Ale jak się tak zastanowić może to być jakiś błąd u mnie w FF bo IE,Opera,Safari wyświetla poprawnie.

zwiastun
14-09-2008, 22:02
Crazyluki chyba trafnie zdiagnozował - w FF na bardzo dużej rozdzielczości masz jak masz mieć.