PDA

Zobacz pełną wersję : problem z logowaniem z poziomu strony



pardokan
16-09-2008, 12:34
Witam próbuje się doczytać ale chyba nigdzie nie ma odpowiedzi. Zauważyłem, że nie mogę zalogować się do serwisu z poziomu strony ( sprawdzałem na kilku użytkownikach). Każdy może się zalogować do panelu admina. W momencie logowania się z poziomu strony dostaję białą stronkę. Instalowałem na nowo joomlę ale nic tonie zmienia. Wersja joomli 1.5.7 spolonizowana z 1.5.6. Edytor JCE 1.5.1.

crazyluki
16-09-2008, 12:43
jaki serwer ? jaka joomla ?
generalnie - przeczytaj regulamin forum i dopisz więcej informacji

pardokan
16-09-2008, 13:00
joomla 1.5.7 to już pisałem, serwer na którym umieszczona jest stronka http://www.man.olsztyn.pl/. No i to tyle wiem tylko jedno, że wcześniej to działało. A co więcej pisać nie wiem. Jak możesz crazyluki to podpowiedz

Marcoo
18-09-2008, 16:17
U mnie występował ten sam problem w zależności od adresu z jakiego była próba logowania. Jeśli był to adres pod jakim strona jest na serwerze dostawcy hostingu (mam na myśli adres otrzymany wraz z kontem) nie było kłopotów. Logowanie z domeny zaparkowanej u dostawcy hostingu prowadziło do błędu.

pardokan
18-09-2008, 19:47
Witam mi się udało to obejść z pomocą administratora serwera na którym jest stronka. Okazał się to błąd w skrypcie php. Wkrótce dopiszę jakim bo teraz nie mam dojścia do tego.Ale się udało.

kalisto
19-09-2008, 14:56
mam dokładnie ten sam problem, z tą samą wersją joomli. po próbie logowania z poziomu witryny pojawia się po prostu pusta strona

bzyyczek
21-09-2008, 00:04
Dzisiaj się męczyłem trochę czasu i po zastosowaniu tego:http://docs.joomla.org/Why_can%27t_users_login_in_version_1.5.7_with_php_ 4%3F

pomogło.

Pozdrawiam,

pardokan
22-09-2008, 13:12
ja dodam usunięcię problemu, który wskazali mi właściciele serwera:
"if(!function_exists('stripos')) {
function stripos($haystack, $needle, $offset = 0) {
return strpos(strtolower($haystack), strtolower($needle), $offset);
}
}
dopisać do pliku /nowewww/libraries/joomla/utilities/compat/php50x.php "

i tylko tyle wiem u mnie na serwerze zmienili sami. Czyli dokładnie jak wyżej u kolegi bzyyczek

fooky
31-01-2009, 21:20
Hmmm. Nie wiem czy to podobny problem ale sie dopisuję...
Joomla 1.5.7... chyba moja juz 10 instalacja I tym razem akurat nie dziła.
Zrobiłem sobie stronkę z panelu admina wszytko śmiga, dorzuciłem CiviCRM, i Virtuemart, pozmieniałem co trzeba było.. dodałem jakieś arykułym postawiłem forum... Trochę czasu zeszło, podpiałem to pod domenę...
I próbuje się po raz pierwszy zalogować z poziomu strony.
Nie ważne czy loguję się jako admin, czy user, zawsze po zalogowaniu się przeglądarka nie może otworzyć strony startowej - Inne działają.
Wyloguję się... startowa znów działa...
Zakładam, że gdzieś coś nie tak kliknąłem, ale 2 dni juz szukam jakiejś nieprawidłowości, porównuje ze swoimi wczesniejszymi stronkami na joomla...
I brak pomysłu :(
Internet Explorer nie moze wyswietlić witryny sie i web :(