PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z PROXY na awardspace.com



j24
16-09-2008, 13:15
Hej

Mam stronę chodzącej na joomla (1.0.15 Stable) na awardspace.com.
(awardspace.com zdawał się w miarę atrakcyjną opcją na hosting - za darmo można zaportować domenę i są zasoby na joomla)
Po instalacji pojawiły się pierwsze problemy - tzn w panelu administracyjnym po wybraniu ustawienia globalne przekierowuje mnie na ich stronę startową. Nie przejmowałem się tym, ponieważ jeszcze mogłem edytować plik configuration.php ręcznie i ładować go przez ftp. To samo jednak dzieje się po zainstalowaniu mambot'a "Plugin Googlemap - A Joomla plugin version 2.11e" - tam sytuacja się powtarza - ładując stronę z tym komponentem przekierowuje mnie na stronę awardspace.com. Po zgłoszeniu problemu do ich wsparcia dostałem wiadomość o filtrowaniu wszelkich funkcji, gdzie jest tekst "proxy"

"Hello,

It seems that the problem is not with the javascript includes - they are working. However, the string 'PROXY' triggers our forbidden-words filter and causes the redirection. Please note that you should remove that and also make sure that you have not uploaded any proxy servers since it is in violation with our Terms of Service.

Best Regards,
Jordan"

Czy da się to jakoś obejść - naprawić? (Nie jestem specjalistą odnośnie PHP). Czekam na pomoc.
Wielkie dzięki

j24