PDA

Zobacz pełną wersję : submit w fascile forms



maj_ka
08-05-2006, 23:38
po przeszukaniu forum czy na joomle jest komponent formularza zainstalowalam sobie fascile forms. utworzyłam formularz i ponownie po przeszukaniu forum dowiedziałam się co wpisać by opublikować. i wszystko byłoby pięknie tylko że w formularzu potrzebuje dwoch (a przynejmniej jednego) przycisku: wyślij oraz wyczyść dane.
szukam, kombinuję i nie mogę tego odkryć jak to dodać.
ktoś może mi pomóc?

Dylek
09-05-2006, 00:03
New -> Icon -> (wybierasz ikonke) -> w skryptach ustawiasz z biblioteki skrytptow zeby po kliknieciu wywolywalo validate_submit

New -> Regular button -> dalej to samo co wyzej

Jak chcesz - aby nadac nazwe (powiedzmy "wyslij formularz") i zrobic validate submit

Genialna sprawa to zainstalowanie wraz z Facile Forms przykladowych formularzy - mozna sie z nich wiele nauczyc :)

maj_ka
09-05-2006, 00:27
hm... przycisk stworzylam ale jak mu nadac funkcje wysylki pod domyslny adres? bo jesli to te validated script to nie wiem ale cos u mnie nie styka

EDIT: już coś zaskoczyło - bo otrzymałam na meila info ze przyszedl formularz. sek w tym ze przyszedl z info o godzinie wyslania, rodzajem przegladarki, IP ale nie bylo tresci:/
i że tak powiem... co teraz?:)

Edit kolejny:nie iwem co zrobiłam, co przestawiłam, ale zaskoczylo po ktoryms razie
dzieki:))