PDA

Zobacz pełną wersję : virtueMart po wlamianiu i problem



egdstudio
17-09-2008, 17:58
witam wszyystkich.

Mam problem do rozwiazania pozostaly po wlamaniu na www. Problem dotyczy pozostalosci w module Virtuemart. dzieje sie to w momencie powiekaszania zdjecia produktu.

otrzymuje sie komunikat:

Zgłoszony przypadek oszustwa!

została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa. ...

itd

prosze o podsuniecie jakiegos rozwiazania gdzie pousuwac jeszcze ustrojstwo

dkint
01-10-2008, 07:10
witam wszyystkich.

Mam problem do rozwiazania pozostaly po wlamaniu na www. Problem dotyczy pozostalosci w module Virtuemart. dzieje sie to w momencie powiekaszania zdjecia produktu.

otrzymuje sie komunikat:

Zgłoszony przypadek oszustwa!

została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa. ...

itd

prosze o podsuniecie jakiegos rozwiazania gdzie pousuwac jeszcze ustrojstwo

Witam

- Primo poczytaj wątki o bezpieczeństwie
- Secundo ja bym na twoim miejscu zrobił pełną kopię na dysk - bazę też, przeskanował to jakimś dobrym antywirusem (tak z ciekawości)
- Tertio ja bym na twoim miejscu nagrał joomlę od nowa, vm, wszystkie komponenty itp a bazę uzupełniał via phpMyAdmin krok po kroku
- jako, że nie wiem jak jest cztery po łacinie a googlować mi się nie chce będzie po naszemu cztery - ad. primo pozabezpieczaj serwer, aktualizuj na bieżąco wszystkie dodatki itp będzie po kłopocie ... Ogólnie komunikat (pewnie z przekierowania z wyszukiwarki google) oznacza, że masz pewnie jakiegoś trojana tudzież inne malware doczepione do któregoś pliku php ...

pozdrawiam
Krzysiek