PDA

Zobacz pełną wersję : Nachodząca na siebie treść



kufu
18-09-2008, 18:33
WItam,
w edycji artykułu wchodzę w widok html i zmieniam wielkość czcionki dla danego zdania <font size="12">jakies zdanie</font>
co prawda czcionka sie zwieksza ale pozostale wyrazy nachodza na siebie i na ten powiekszony tekst.

jak to naprawić?
pozdrawiam

dkint
18-09-2008, 20:54
WItam,
w edycji artykułu wchodzę w widok html i zmieniam wielkość czcionki dla danego zdania <font size="12">jakies zdanie</font>
co prawda czcionka sie zwieksza ale pozostale wyrazy nachodza na siebie i na ten powiekszony tekst.

jak to naprawić?
pozdrawiam

Witam

Pozwól, że odpiszę w stylu w jakim zadałeś pytanie - Więc masz odpowiedź - Trzeba zmienić odpowiednie klasy w pliku css ...

ps. wiesz już gdzie popełniłeś błąd zakładając ten wątek ?
pozdrawiam
Krzysiek

kufu
18-09-2008, 21:58
sry ale nie rozumiem zbytnio o co Ci chodzi.
chyba wytlumaczylem wystarczajaco zrozumiale co po kolei robie i na czym polega problem..
jezeli nie to napisz czego nie rozumiesz, rozwine to
a Twoja odpowiedz niestety mi nie pomogla

zwiastun
18-09-2008, 22:09
Ale problem w tym, że odpowiedź nie musiała Ci pomóc. Kiedy chcesz coś kupić, to:

1) idziesz do odpowiedniego sklepu (a tu są odpowiednie działy)
2) dowiadujesz się, jak się to coś, co chcesz, nazywa i nazywasz towar odpowiednio, a nie np. "coś do wyświetlania filmów"
3) zdobywasz takie informacje o tym czymś, żeby Ci sprzedawca nie wcisnął kota w worku.

Odrób swoje zadanie domowe, a ręczę Ci, w ogóle zrezygnujesz z tego pytania.

A swoją drogą dostałeś od dkinta bardzo konkretną i rzeczową odpowiedź.

kufu
18-09-2008, 23:27
70min szukałem takiego problemu na google (pkt. 3) i nestety nic nie moge znalezc, dotarłem ponownie tutaj.
Jezeli juz nie chcecie podac rozwiazania (bo niezaleznie co piszesz zwiastun, dla mnie "Trzeba zmienić odpowiednie klasy w pliku css ..." nie jest konkretna i rzeczowa odpowiedzia) to skoro problem jest tak banalny i pospolity podajcie jakies wskazowki, nazwe tego bledu (ad. pkt.2))

zwiastun
18-09-2008, 23:49
1. Coś zrobiłem i sknociłem - wniosek, nie powinienem tak robić.
2. Nawet Gugle nie wiedzą, a chcesz, żebyśmy my wiedzieli? Nie żartuj.
3. Na serio: albo coś na ten temat wiesz, a jeśli wiesz, to odpowiedź dkinta musi Ci wystarczyć, albo nie wiesz, a wtedy nie wystarczy Ci i to, jeśli napisze tutaj 10 czy nawet 20 kolejnych zdań. Niemniej, skąd Ci się wzięło owo <font size="12">. Można w ogóle użyć takiego księżycowego rozmiaru? Gdzie to wyczytałeś? Pomijam, że HTML4, w którym i znacznik font i atrybut size były dopuszczone to już taka historia, że za chwilę dziadkowie będą mówili, że w ich czasach używano.