PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5 i nazwa.pl



hellman
19-09-2008, 12:54
Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma uruchomioną Joomlę 1.5 na nazwa.pl z włączonymi linkami SEO?
Czy polskie znaki w wyszukiwarce pokazują się poprawnie?
Ja mam z tym problem. Instalowałem na home.pl i jest OK.

hellman
03-11-2008, 11:42
Czy może pojawiło się już jakieś rozwiązanie? Trochę nie chce mi się wierzyć, że nikt nie uruchamia joomli na nazwa.pl.

idek
03-11-2008, 12:34
ja własnie stawiam Klientce strone na nazwa.pl i prosze bardzo specjalnie dla Ciebie właczyłem moduł szukarki tutaj na samym dole:

http://fablador.pl/rejestracja.html

wydaje mi się ze wszystko jest w porządku...

hellman
03-11-2008, 12:43
U Ciebie też jest źle :|

Wpisz np: "ślimak" albo "ącki", "główna" i zobaczysz o co chodzi. Po pierwsze nie wyszuka ciągu z polskimi znakami a po drugie nie wyświetli tego szukanego tekstu.

idek
03-11-2008, 12:52
kurcze masz racje... myślałem, ze w wynikach nie ma PL znaków ... jak to dobrze, że Klientka nie chce póki co wyszukiwarki.. ale swoją drogą problem jest ciekawy, fajnie jakby sie udało go rozwiązać jakoś, bo przecież na nazwa.pl będziemy pewnie jeszcze stawiać sporo stron.. :|

kurtz
03-11-2008, 13:52
z innej beczki, co to masz to ajaxowe coś do wczytywania stron idek ?

heyok
15-11-2008, 20:35
troche nie na temat, ale twoja strona "rozjeżdża się" w Mozilla Firefox (3.0.4) - główna treść ląduje na dole, daleko od menu.

idek
16-11-2008, 14:26
do icek_klezmer (http://forum.joomla.pl/member.php?u=11935)

to ajaxowe cos? hmm.. nie wiem, nie wiem naprawde nie wiem.. jakis czas temu jak przerabiałem strone to szukałem własnie takiego preloadera, pod J! nie ma nic działającego (albo ja sobie z tym nie umiałem poradzić) no i kilka dni poszukiwań dało mi takie cos...

ostatnio jakiś użytkownik forum prosił mnie o źródło tego czegos, niestety nie udało mi sie chyba wyjac całosci, wiec mu nie działa... bede nibawem przebudowywał kolejny raz portfolio, a ten bajer mi sie podoba wiec bede chicał go przenieść do nowej wersji.. wtedy postaram sie to wyjac i gdzies opublikować, moze na mojej strnce zrobiłbym jakiś kącik pomocy, czy czegos takiego.. ;)

do heyok (http://forum.joomla.pl/member.php?u=15383)
też sie z tym spotkałem, ale tylko raz i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić.. tzn wina jak zwykle lezy po stronie css'a, jakbym to zbudował na tabelce to problem by sie nie pojawił ;) ale dzieki za zwrócenie uwagi...

no ale to na tyle z OT, można powrócic do tematu polskich znaków na nazwa.pl ;)

kargulo
16-11-2008, 16:26
ale kto by sie bawil wpisywanie w wyszukiwarce nazw z polskimi znalami ?
Ja mam joomle 1.5.7 postawiona na nazwa.pl i chodzi super, a ze na stronie nie mam polskich znakow to tylko dlatego ze mam windowsa poangielsku i nie da rady z polskimi znakami.
Pozdrowionka.
www.imadlo.net

Maja z Fablador - u
21-02-2009, 15:05
U Ciebie też jest źle :|

Wpisz np: "ślimak" albo "ącki", "główna" i zobaczysz o co chodzi. Po pierwsze nie wyszuka ciągu z polskimi znakami a po drugie nie wyświetli tego szukanego tekstu.

Nie chcę, żeby było źle...:)



kurcze masz racje... myślałem, ze w wynikach nie ma PL znaków ... jak to dobrze, że Klientka nie chce póki co wyszukiwarki.... :|

Klientka już chce...:)