PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart wyświetlanie produków w kategorii w 3 kolumnach



nikos
19-09-2008, 12:07
Witam czy wie ktoś jak ustawić wyświetlanie produktów z danej kategorii w trzech kolumnach tak aby opis oraz przycisk dodaj do koszyka znajdował się pod obrazkiem??
Który plik należy zmodyfikować jeśli nie da się tego zrobić przez panel VM
Moja templatka to jamba

nikos
19-09-2008, 13:29
Szukając odpowiedzi znalazłem, że plikami odpowiedzialnymi za wyświetlanie są pliki browse_x.php.
Zawartość mojego pliku browse_1.php

if( !defined( '_VALID_MOS' ) && !defined( '_JEXEC' ) ) die( 'Direct Access to '.basename(__FILE__).' is not allowed.' );
mm_showMyFileName(__FILE__);
?>
<div class="browseProductContainer">


<h3 class="browseProductTitle"><a title="<?php echo $product_name ?>" href="<?php echo $product_flypage ?>">
<?php echo $product_name ?></a>
</h3>

<div class="browsePriceContainer">
<?php echo $product_price ?>
</div>

<div class="browseProductImageContainer">
<script type="text/javascript">//<![CDATA[
document.write('<a href="javascript:void window.open(\'<?php echo $product_full_image ?>\', \'win2\', \'status=no,toolbar=no,scrollbars=yes,titlebar=no, menubar=no,resizable=yes,width=<?php echo $full_image_width ?>,height=<?php echo $full_image_height ?>,directories=no,location=no\');">');
document.write( '<?php echo ps_product::image_tag( $product_thumb_image, 'class="browseProductImage" border="0" title="'.$product_name.'" alt="'.$product_name .'"' ) ?></a>' );
//]]>
***********
<noscript>
<a href="<?php echo $product_full_image ?>" target="_blank" title="<?php echo $product_name ?>">
<?php echo ps_product::image_tag( $product_thumb_image, 'class="browseProductImage" border="0" title="'.$product_name.'" alt="'.$product_name .'"' ) ?>
</a>
</noscript>
</div>

<div class="browseRatingContainer">
<?php echo $product_rating ?>
</div>
<div class="browseProductDescription">
<?php echo $product_s_desc ?>&nbsp;
<a href="<?php echo $product_flypage ?>" title="<?php echo $product_details ?>"><br />
<?php echo $product_details ?>...</a>
</div>
<br />
<span class="browseAddToCartContainer">
<?php echo $form_addtocart ?>
</span>

</div>Tylko teraz nie bardzo się orientuje gdzie co jest

div class="browseProductContainer">
w tym div-e pewnie zawiera się całość opisu zdjęcie produktu. Czy jest gdzieś odpowiadający mu plik css? w którym można by zmodyfikować jego wymiary położenie itd?
Potem znajdują się jak przypuszczam tytuł cena i zdjęcie.
Chciałbym aby na mojej stronie wyświetlane w jednej linii było kilka (trzy) produkty wraz z opisem pod spodem.

Jeśli ktoś wie o co mi chodzi proszę o wskazówki niestety nie znam php :(