PDA

Zobacz pełną wersję : zewnetrzne linki



smmaya
20-09-2008, 15:04
Witam,
Zauwazylem pewien problem na mojej stronie (juz na serwerze ale jeszcze nie otwarta dla internautow)
W kilku atrykulach mam linki do innych stron mojego partnera, problem polega na tym, ze klikajac na te linki otwieramy sobie dane strony, ale po kilku razach nagle cos blokuje otwieranie tych stron. niezaleznie od tego czy klikam na ten sam link kilka razy czy klikam na inne linki i zamykam te nowo otwarte strony, to czasami po 2 a czasami po np. pieciu razach cos ise blokuje i nie moge juz otworzyc zadnego zewnetrznego linku. Moja joomla dalej dziala jak nalezy, linki sa klasyczne zawarte w tekscie, niektore otwieraja _blank nowa strone a niektore sa _parent ale to nic nie zmienia, zawsze po kilku razach cos je blokuje.
przesylam jeden z linkow :
http://www.clubmed.com/cgi-bin/clubmed55/SP/villagesHeading.do?CODRUB=0&CODLSC=VISC&SITE=PP&PAYS=341&LANG=EN&inpopup=yes
Dzieki za pomoc

kurtz
20-09-2008, 15:09
a czasem system afilacyjny nie blokuje zbyt częstych połączeń z nim ? jakaś ochrona ?

smmaya
20-09-2008, 16:04
nie wiem, o jaki system afiliacyjny chodzi? Te linki sa otwartymi linkami do opisow klubow Club Medu po Angielsku bo nie ma jeszcze ich nigdzie po polsku. To sie dzieje w IE7 nie probowalem jeszcze w nnych przegladarkach...

kurtz
20-09-2008, 16:11
sądziłem, że to jakiś program afilacyjny (cgi). pisałeś, że to partner. wiec taki wniosek można wyciągnąć. - to raz

dwa - to to, że nie wiem dlaczego zwykły link się blokuje. nielogczne.

smmaya
20-09-2008, 16:19
sorry, przesyam ci linka i zostawie strone otwarta przez nastepnych 15 minut, przekonaj sie sam, moze tak bedzie najlepiej:
http://www.seahorse-travel.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=23&Itemid=22
kliknij kilka razy na linki w tym artykule, sa trzy u gory i kilka innych na samym dole...
dzieki!!!

kurtz
20-09-2008, 16:22
kliknałem w jeden - pierwszy link 11 razy i za każdym razem otworzył sie, potem selektywnie w co drugi na dole i każdy sie otwiera za pierwszym razem.

smmaya
20-09-2008, 16:29
no kurde juz nie wiem, jestes na IE? U mnie juz po 2 razie sie blokuje, na kompie mojej zony tak samo. Musze wtedy zamknac przegladarke i otwierac an nowo zeby znowu dzialaly... :(

kurtz
20-09-2008, 16:34
sprawdzałem w OPERA i FF3

smmaya
20-09-2008, 16:51
Hmmm, wyglada na to ze znowu IE7 szwankuje...dzieki za pomoc! :)