PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd TITLE strony + TITLE artykułu



alanr89
20-09-2008, 18:54
Witam,
2 Problemy. Joomla! 1.5.0

1. Nazwa witryny: Zainstalowałem Joomle i tam nadalem po raz pierwszy nazwe witryny. Teraz probuje zmienic nazwe witryny i zmieniona nazwa jest widoczna tylko w panelu admina. Gdzie zmienic kurde wlasciwa nazwe witryny, a nie panelu ? Ktora tabela w bazie ewentualnie.

2. Stworzyłem menu i link: "Przegląd - artykuły w kategorii".
Wyświetlaja sie 3 artykuly na podstronie - lista. Są linki, wprowadzenia i przyciski "Więcej" - OK.

Teraz, gdy klikne w tytul artykulu-link, otwiera mi sie caly, pelny artykul.

Jednak zamiast znacznika tytulowego naglowkowego w pelnym artykule "contentheading czy tam H2" (jak w starej Joomli), wyswietla mi sie zwykly link - taki sam jak na liscie artykulow. :( Jak sie to reguluje, bo juz nie daje rady ?


Proszę o pomoc. ;/

crazyluki
20-09-2008, 19:00
1. aktualizacja joomla do wersji 1.5.7
2. przeczytanie regulaminu i poznanie zasad panujących na tym forum ( np tej - jeden temat - jeden problem)
3. pomoc.joomla.pl

alanr89
22-09-2008, 14:05
czyli niczego sie nie dowiedzialem na tym forum, na oficjalnym forum joomla. Jak zwykle polaczki nie daja rady biorac pod uwage scene miedzynarodowa Joomla. Uslyszalem stos slow o tym, jak szukac - co mnie to obchodzi? Oczekuje odpowiedzi, jesli jej nie znalazlem na forum.

Przeszukalem i nie znalazlem wiec zalozylem temat. Ale jak zwykle wyoligarchizowani admini nie zaluja sobie ostentacyjnego hamstwa, z ktorym spotyka sie tutaj kazda osoba. zmiencie robote...