PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzenie nieprzypisanych artykulow



cywil_pl
21-09-2008, 11:29
Probelem polega na tym iz zalogowany uzytkownik (ne froncie) jako redaktor czy wydawca dodaje nowy artykul. ale w przyapdku gdy nie wybierze zadnej sekcji (nic nie zmieni albo ustawi "nieprzypisany") to potem nie moze w ogole wyedytowac tej wiadomosci (wraz ze zmiana sekcji/kategorii) poniewaz w menu ma tylko dostep do danej sekcji/kategorii. Zeby mogl ja zoaabczycc trzeba przestawic wlasciwioscie artykulu na zapleczu. Chodzi o to zeby TinyMCE 2.0 wymuszal przypisanie konkretnej sekcji (a tego nie robi), albo zeby uzytkownik na froncie mial dostep do wszsytkich arykulow a nie tylko tych z zsekcji. Szukalem w menu mozeliwosci pokazania takowych ale albo nic tam nie ma takiego albo przeoczylem.
mam nadzieje ze jasno opisalem problem;)

cywil_pl
23-09-2008, 10:38
hmmm nie jasno sie okreslilem??
Dopiero zaczynam z joomla, stad moje pytanie, co robicie jezeli uzytkownik z frontu wstawi nowy post ale nie przypisze mu sekcji?? wtedy on nie moze go juz zminic albo zobaczyc poniewac w menu na froncie go nie bedzie. jedyny sposob to wejscie na zaplecze i tam zkorygowac artykul???? Chyba ze w prosty sposob zmusic czesc dodawania artykulow z frontu do wybrania zawsze jakiejsc sekcji, na zapleczu tak jest na froncie juz nie:(

cywil_pl
23-09-2008, 15:34
Dobra sam sobie odpowiem, niech bedzie....
W menu umiesciclem pozycje zwiaana z "wysli artukul". kiedy zminilem to na liste kategorii w sekcji to wstedy po wybraniu odpowiedniej z nich pojawia sie list i button dodaj nowy i wtedy jest wymagane wstawienie sekcji i kategori, tak wiec nie powstaja nieprzypisane artykulu.
Czyli wsio gra:)