PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd logowania joomla 1.0.15



koles5828
22-09-2008, 00:03
Witam mam zainstalowaną Joomla! 1.0.15 . Wszystko działało. Teraz gdy wpisuje na stronie głównej login i hasło , klikam zaloguj pojawia mi się strona a na niej taki napis:
Not Found

The requested URL /......../login.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.41 Server at margonem-fansite.pl Port 80


Wiecie czym może być to spowodowane ? Dziś instalowałem na serwerze phpbb by przemo i pomost żeby je zintegrować. Może to ma coś wspólnego z tym problemem ? Proszę was o pomoc.:confused:

Dylek
22-09-2008, 00:50
Po co wstawiasz kropki, a pod spodem i tak podajesz nazwe strony? Myslisz ze na forum czaja sie "chakierzy" czyhajacy na Twoj niewinny serwis?

koles5828
22-09-2008, 01:07
Dobre tekst ;D A tak na marginesie to żywcem skopiowałem to co mi na tej stronie wyświetla po próbie zalogowania. Nie wierzysz proszę screen http://srv4.odsiebie.com/MTIyMjAzNDkwNQ==/MTIyMjAzNTA1MDM4LnBuZw==/blad.png

Dylek
22-09-2008, 09:42
Wiec najwyrazniej masz cos skastanione ze sciezkami, badz z wpisami w .htaccess, ktore mowia o przepisywaniu adresow. Czy taki sam blad na tej samej stronie masz po wylaczeniu SEF/SEO?

koles5828
22-09-2008, 13:08
Włączonego SEO/SEF nie miałem. Gdy włączyłem to żaden odnośnik na stronie mi nie działał więc wyłączyłem. A ten odnośnik logowania nie działa ani przy włączonym ani przy wyłączonym ;/ Nie mam pojęcia czemu to nie działa. Może jakieś znaczenie ma to, że instalowałem na serwerze phpbb by przemo wraz z mostkiem ?

koles5828
22-09-2008, 16:24
Jak odłatałem pliki w konfiguracji mostka to logowanie działa normalnie. Czyli te łatanie powoduje błąd logowania. Nie wiem tylko czy na forum wszystko będzie działać ... ;/ A i prosze przenieść ten temat do działu <=>Pomoc przemo<=>

A i jeszcze jedno. Jestem pewny, że ten błąd powoduje ta łatka :
-includes/joomla.php

Andy
03-01-2009, 22:09
Witam
Mam problem z logowaniem ale inny niż tutaj kolega. Posiadam na serverze zainstalowaną wersję Joomla! 1.0.15 (http://joomlacode.org/gf/project/joomla/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=3365) i do wczoraj działała. Logowałem się wielokrotnie i dokonywałem zmian na stronie. W dniu dzisiejszym chciałem się zalogować do Panelu Administracyjnego i nie mogę. Błąd objawia się taki jakby wszystko na stronce do logowania się czyściło. Natomiast jeśli wpiszę błędny login lub hasło to pokazuje "Błąd logowania"
Nadmieniam, iż na tej bazie i tym samym serwerze mam jeszcze jedną stronę ale w starej wersji Joomla i chodzi OK. Server jest sprawny bo tamta strona chodzi, ja nic nie zmieniałem poza treścią i nagle przestało działać.
Jak i ewentualnie co ma spradzić admin w bazie danych?
Przekopałem forum zanim napisałem posta ale takiego przypadku nie znalazłem
Nadminiam, że zminiałem kompy, systemy i przeglądarki. Sprawdzał też administrator u siebie i tak samo mu wyświetla
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Andrzej