PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja, wyszukiwnie, głosowanie



WhiteOwl
22-09-2008, 16:21
Witam.

Kurcze, szukam już 3 dni komponentu dla mnie. Być może ktoś mi podpowie, który spełniałby chociaż w pewnym stopniu moje oczekiwania.

Komponent ma mieć:
1) rejestrację użytkownika (rozszerzoną jak Comunity Builder)
2) wyszukiwanie użytkowników po danych kryteriach
3) ocenianie użytkowników, najlepiej system gwiazdek
4) ewentualne rankingi użytkowników pod względem ocen

A może można to zrealizować przez połączenie kilku komponentów. Sam już nie wiem. Pomocy :).

zwiastun
22-09-2008, 16:59
To chyba tak, jakbyś czytał: W poszukiwaniu straconego czasu. No prawie...
A czemu nie CB?

WhiteOwl
22-09-2008, 17:48
Znaczy generalnie CB ma wszystkie te funkcje.

Rejestracja mnie satysfakcjonuje.

Wyszukiwanie użytkowników. Tego szerze mówiąc nie udało mi się uruchomić. Jest takie standardowe wyszukiwanie po nazwie użytkownika owszem, ale chyba nie ma zaawansowanego, ale gdyby istniało takowe, to by już było całkiem nieźle...

Głosowanie jest zrealizowane za pomocą tzw. ichniejszej karmy (czyli głos na +, głos na - i dodali jeszcze 3 typ głosu: głos obojętny), ja bym wolał gwiazdki. Można by było zmodyfikować to, ale jak pozostałe rzeczy byłyby spełnione...

Rankingi użytkowników... hmm... tego chyba nie ma...

Dylek
22-09-2008, 17:54
A za pomoca wszelakiej masci dodatkow do CB nie osiagniesz stawianych zalozen? Zajrzales w ogole w te dodatki?

WhiteOwl
22-09-2008, 18:09
No tak, bo głosowanie to plugin, logowanie to mod, wyszukiwanie chyba też. Generalnie CB ma mnóstwo akurat mi niepotrzebnych bajerów, niech tam sobie ma ;], ale tych najpotrzebniejszych nie :/.

A mody ściągałem stąd: http://www.joomlapolis.com/component/option,com_docman/Itemid,36/.

WhiteOwl
02-10-2008, 18:33
3 punkty spośród wymienionych są prawie gotowe, ale ciągle pozostaje mi to wyszukiwanie zaawansowane. Wie ktoś może jak to rozwiązać?