PDA

Zobacz pełną wersję : strona glowna



bysioo
10-05-2006, 22:18
Mam problem. Dodalem modul na stronie glownej i ustawilem jego pozycje na lewa. Iproblem polega na tym ze chcialbym aby ten modul wyswietlal sie tylko na stronie glownej?
A drugie pytanie czy mozna ustawic aby ten modul wyswietlal sie w trzech kategoriach (np. strona glowna, linki, napisz do nas). ??

bysioo
10-05-2006, 22:54
no przykro mi nawet metoda prob i bledow nie wiele pomogla. Sprawdzilem wszystkie opcje i nic tylko mi przesuwa poza strone. Czy to jakas tajemnica ??

zwiastun
10-05-2006, 23:41
Co znaczy Dodałem na stronie głównej?
Jeśli w parametrach modułu po prawej stronie w opcji Umieść na stronach/pozycjach menu zaznaczyłeś tylko i wyłącznie strone startową, to moduł będzie się ukazywał tylko i wyłacznie na stronie startowej.

bysioo
10-05-2006, 23:56
to znaczy ze moj modul wskazuje na dokument statyczny w ktorym sa jakie stam tresci i rysunki. Ale juz zrobilem nie sadzilem ze wystarczy zaznaczyc. Czlowiek cale zycie sie uczy. Dzieki

Rybik
11-05-2006, 00:47
facet, zanim zaczniesz wypisywac durne komentarze w reputacji tonem obrazonego nastolatka przejrzyj moze chociaz 10% tego w co od lat wkladamy prace - a jezeli przeczytanie kilku stron pomocy jest problematyczne to moze czas wrocic do pisania stron w htmlu, najlepiej w edytorze WYSIWYG - forum to nie serwis gwarancyjny 0-24h

bysioo
11-05-2006, 10:26
bez nerwacji ale jesli stawiam proste pytanie, ktore Tobie nie sprawia zadnego problemu to chyba nie jest to klopot odpisac krotko i konkretnie. Tak mi sie wydaje. Sorki :)

Rybik
11-05-2006, 11:35
nie bedziemy sie denerwowac jezeli nastepnym razem napiszesz od razu "napiszcie mi od razu bo jestem za leniwy na czytanie pomocy" zamiast udawac ze "masz problem" , przeciez wyraznie napisalem w pierwszym poscie "bez nerwow" ze masz wszystko w parametrach modulu, i gdybys sie pokusil o klikniecie ikony POMOC to nie dostalbys 30 stron instrukcji tylko jedna karteczke A5 w oknie popup gdzie w 10 sekund mozna odnalezc to, o co pytales ...