PDA

Zobacz pełną wersję : Funkcja popup - zniknęła:(



CreMaster
23-09-2008, 22:52
Hej
Na mojej stronie miałem zamontowany m.in. Simple Image Gallery i Jogadgets - oba boty funkcjonują na zasadzie kliknięcia na mały obrazek, a duży otwiera się w popupie. Wszystko ładnie działało aż do dziś:( Jedyną rzeczą, którą ostatnio instalowałem był komponent mxcomment - mogło to mieć jakiś wpływ?? Wyłączyłem coś przez przypadek? Sprawdzałem już w różnych przeglądarkach i na różnych kompach i to samo - duży obrazek otwiera się w nowej karcie.
Z góry dzieki za pomoc

pyby
24-09-2008, 11:12
jedyne co mi przyszlo do glowy to moze pozamieniana kolejnosc w mambotach? Wiem ze to ma jakies znaczenie, sprobuj przeniesc mx comment na sam koniec lub na sam początek, zobacz co się bedzie dzialo ..

da_sas
13-10-2008, 21:35
Witam.

CreMaster - czy poradziłeś sobie z problemem?
Mam dokładnie taki sam. Zainstalowany Simple Image Gallery i Jogadgets. I też nagle przestały działać. Teraz obrazki nie otwierają się już w popupach tylko w nowym oknie przeglądarki.

Niedawno robiłem aktualizację z 1.0.2 na 1.0.15 ale po tym wszystko było ok. Także poprosiłem ostatnio admina o zmianę prawa dostępu przez ftp ale po tym też wszystko działało. Jeszcze wczoraj wrzucałem nowe obrazki i sprawdzałem, było ok. A dziś ani jedna ani druga nie daje popupów.

O co chodzi?

CreMaster
13-10-2008, 22:16
Z problemem poradziłem sobie chirurgicznie, to znaczy odinstalowując mxcomments. I do razu wszystko wróciło do normy. Ale co było powodem problemu - nie mam zielonego pojęcia niestety.
Pozdro

da_sas
13-10-2008, 22:29
Dzięki za odpowiedź. Niestety w moim przypadku odinstalowanie ostatniego dodatku który był zainstalowany (eXtploler) nie pomogło. Wcześniej był już tylko Jogadgets. Dziwne jest też że Jogadgets i Simple Image Gallery nagle przestały działać.


Odinstalowałem tez oba dodatki i zainstalowałem raz jeszcze samo Jogadgets w wersji Jokris i nadal nic. Flashbox nie działa. Zmiana templatki też nie przynosi żadnego efektu. Czy ma ktoś wskazówki gdzie moze tkwić przyczyna???

da_sas
16-10-2008, 19:54
Ponawiam swoją prośbę o pomoc w w/w kwestii. Być może ktoś też spotkał się z podobnym problemem.

Dla formalności dodam tylko informacje techniczne:
adres: www.sas.aplus.pl
Hosting: Netlook

Joomla! + Admin Language 1.0.15 stable

RG Emulation (Emulacja Register Globals): wył
Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]: wył
Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]: wł.
Safe Mode [Tryb bezpieczny]: wył
File Uploads [Wczytywanie plików]: wł.
Session auto start [Automatyczny start sesji]: wył
Session save path [Ścieżka zapisu sesji]: Brak


Wersja MySQL: 4.1.22-standard
Wersja PHP: 5.2.6
Serwer WWW: Apache

Pozdrawiam