PDA

Zobacz pełną wersję : xtsratings "Warning:"



miloova
23-09-2008, 23:58
Witam
poratujcie.

Odkąd używam xtdratings na górze strony pojawia się wiadomość:

Warning: Attempt to assign property of non-object in /home/nazwa serwera/ftp/nazwastrony/components/com_facileforms/xtdratings/plugin.xtdratings.comments.php on line 87

kurtz
24-09-2008, 00:04
komunikaty ostrzegawcze, wysyłane przez system najczęściej pojawiają się w przypadku uruchomionej funkcji display_errors.

w pliku .htaccess (jesli serwer na to pozwala) należy dodać linijkę

display_errors off

miloova
24-09-2008, 00:17
OK teraz wiem jak to ugryźć ale gdzie dokładnie dodać tę linijkęw plku? na końcu czy jak?

crazyluki
24-09-2008, 05:01
obojętnie gdzie...

miloova
24-09-2008, 17:30
A co zrobić jeśli serwer nie pozwala na takie zmiany?

kurtz
24-09-2008, 18:57
zmienić serwer.

miloova
30-09-2008, 22:54
Ta informacja o błędzie pojawia się nie na samej górze strony tylko ponad tekstem zawartości ocenionych przy pomocy xtdratings. Na stronach bez tych ocen żaden warning się nie wyświetla. Serwer jest na nazwa.pl więc to raczej przyzwoity serwer. Poratujcie. bo już kumbinuje od dawna jak się tego pozbyć.
Swoja drogą na wirtualnym serwerze (wamp) i na innym serwerze (darmowym) było to samo.

zwiastun
30-09-2008, 23:46
Oprócz dobrych rad, są lepsze! W konfiguracji Joomla i 1.0 i 1.5 ustawia się poziom wyświetlania błędów. Nie potrzeba do tego .htaccess

miloova
01-10-2008, 14:08
...wśród rad lepszych są też niedokładne :) ... gdzie mogę ustawić ten poziom wyświetlania błędów? "Global Configuration/site/Debug Site:" mam ustawione na "no". ....więc chyba to nie ta opcja...

zwiastun
01-10-2008, 16:57
Ja, jak nie znam angielskiego, to instaluję sobie język polski. W konfiguracji 1.5 są 3 karty. Jeśli masz tak ogromną trudność znaleźć wśród trzech kartę z konfiguracją serwera, a na niej ustawienie raportowania błędów, to ja już nie poradzę.

miloova
01-10-2008, 17:27
Złośliwość conajmniej nie na miejscu. Znam angielski i sprawdziłem zakładkę z ustawieniami serwera. Nie znalazłem na niej nic więcej niż to co wypisałem wcześniej. Jednak po dokładniejszym przeanalizowaniu tego co napisałeś udało mi się to ustawić. Wystarczyło napisać "zakładka serwer". Milej, prościej i jakże skutecznie :)

Tak czy inaczej dziękuję bo efekt uzyskałem!

zwiastun
01-10-2008, 18:06
Milej i prościej jest dziękować za pomoc bez zbędnych komentarzy! Bo rachunek jest taki:
Ty ode mnie otrzymałeś poradę, a ja od Ciebie reprymendę (2 razy!).
Następnym razem masz, jak w banku, dostaniesz tylko reprymendę ! :)