PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę dodawać kolejnych zdjęć produktów w virtuemart



ilikeu
25-09-2008, 20:00
witajcie
problem mam taki, ze jak chce dodac kolejne zdjecie produktu, podmienia mi sie automatycznie oryginalne, te ktore bylo dodane wczesniej
prosze o pomoc, moze ktos wie jak to zrobic- a moze ja jakos zle dodaje...
robie to anstepnujaco-> VM-> Produkty-> dodaj produkt-> zdjecia produktu
no i tam nie mam opcji zeby w jakis inny sposob dodac wieksza ilosc zdjec niz jedno
wersja virtuemart 1.1.2 wiec chyba najnowsza- jarzebina ;-)
dziekuje i oczekuje odp.
pozdrawiam

Dakota
26-09-2008, 00:29
wchodzisz w listę produktów.... pojawia się ta lista w formie tabelki .... jedną z kolumn jest kolumna media..... klikasz w niebieski znaczek umieszczony w tej kolumnie przy odpowiednim produkcie...pojawi się nowe okienko.... na górze po prawej stronie masz przycisk new.... klikasz i dodajesz nowe zdjęcie do danego produktu.... proste? .... jeśli nie to pytaj.... :)

pozdrawiam
Dakota

ilikeu
26-09-2008, 11:21
dziekuje bardzo- dziala
szybka i konkretna odp.
szczerze- chyba bym tego nie znalazl- szukalem czegos kolo zakladki zdjec itd. spedzilem na tym troche czasu- wielkie dzieki jeszcze raz
pozdrawiam

juniorchat
06-11-2008, 20:33
ja tez chciałem podziękowac - mi się także przydała ta odpowiedź:)

fiuu-dev
24-11-2008, 08:44
Dołączam się do podziękowań - i podbijam wątek.:)

dracul777
24-11-2008, 10:30
Ja tez chciałem podziękować:)

piorko
01-03-2009, 18:48
Niby wszystko ładnie pięknie ale...
robię wszystko poprawnie -media -new -dodaje -zdjecie jest na liscie Udostępnione- ale na sklepie ciągle jest tylko jedno zdjęcie pod produktem :/

jamci
27-03-2009, 14:08
U mnie to samo... Nowe zdjęcie niby dodane, jest w mediach, a na stronie produktu się nie wyświetla... Może ktoś pomóc?

Już doszedłem do tego, że to kwestia wyboru szablonu produktu... ;)

rappeu
06-01-2011, 15:22
hej
mam templatke w virtuemart i nie moge wyswietlic 4 produktów w 1 rzędzie, jak to modyfikować,
albo jak usunac pokaż szczegółu i ocene produktu

bapraster
30-10-2011, 19:52
hej
mam templatke w virtuemart i nie moge wyswietlic 4 produktów w 1 rzędzie, jak to modyfikować,
albo jak usunac pokaż szczegółu i ocene produktu

musisz edytować któryś z plików który masz ustawiony w components/com_virtuemart/themes/default/templates/browse pliki browse_x.php

ja tak zrobiłem zamieniłem tabele na divy i troszkę tam pokombinowałem i jest dobrze

---------- Post dodany o 18:52 ---------- Poprzedni post był o 18:51 ----------

dołączam się do pytania
Niby wszystko ładnie pięknie ale...
robię wszystko poprawnie -media -new -dodaje -zdjecie jest na liscie Udostępnione- ale na sklepie ciągle jest tylko jedno zdjęcie pod produktem :/

mam to samo widzę je w panelu administracyjnym a na stronie nie widzę go

bapraster
02-11-2011, 17:27
już się z tym uporałem. Po prostu w liście kategorii trzeba wejść do kategorii i tam można wybrać plik szablonu flypage dla wyświetlania produktu. No i trzeba wybrać flypage_image albo edytować używany flypage tak by dodawał miniaturki można skopiować linijkę kodu ze standardowego szablonu default z flypage_image.
I musi działać

dracul777
11-01-2012, 12:58
A czy orientuje się ktos może jak zrobić, by dodatkowe zdjęcia po kliknięciu w miniaturkę wyświetlały się zamiast zdjęcia głównego?

Dakota
12-01-2012, 03:41
A czy orientuje się ktos może jak zrobić, by dodatkowe zdjęcia po kliknięciu w miniaturkę wyświetlały się zamiast zdjęcia głównego?


Może cos takiego zaspokoi Twoje oczekiwania
http://www.magictoolbox.com/magicslideshow/

dracul777
17-01-2012, 14:35
Dzieki za ten link ale narazie aż takiego dodatku nie potrzebuje. Chodzi mi głównie o to by kliknieta miniaturka zdjęcia dodatkowego wyswietlała sie w nowym oknie (w popupie). Coś mi się sypnęło z lightboxem i dodatkowe zdjęcia po kliknieciu w miniature wyświetlają mi się w tej samej karcie przegladarki, a zależy mi by pojawiały sie w mniejszym nowym oknie. Z głównym zdjęciem sobie poradziłem ale nie wiem jak to zrobić to samo z dodatkowymi zdjęciami. Znalazłem tylko taką linijkę <?php echo $this->vmlistPBV2AdditionalImages( 5,$product_id, $images, $resize, $script ) ?> która (tak mi się wydaje) odpowiada za wyświetlanie dodatkowych zdjęć no i zupełnie nie wiem gdzie tu wstawić formułe dzieki której zdjecia będa sie wyswietlac w nowym oknie. Jeżeli ma ktos jakiś pomysł to prosze o pomoc.

Werian89
28-02-2012, 11:00
Żeby zdjęcia pojawiały się w zwykłym popupie javascriptowym - wchodzisz w Ustawienia -> Konfiguracja -> Witryna -> panel Układ -> klikasz w Konfiguracja przy szablonie VM.
Tam dajesz "Open Product Images in a LightBox?" na No.

Jeśli masz jakiś dedykowany szablon, spróbuj usunąć zmienną $script z vmlistPBV2AdditionalImages i zobacz czy coś to daje.
A najlepiej jakbyś podrzucił tą podstronę produktu.