PDA

Zobacz pełną wersję : Hosting cba.pl a system komentarzy yvcomments



stereo
26-09-2008, 19:12
Mam problem zalozylem stronke www.wspia-rzeszow.cba.pl .. jednakze nie moge rozwiazac problemu z instalacja tam czegokolwiek... wyskakuja fozne bledy dotyczace FTP.. jesli chodzi o jego ustawienia to sa nastepujace:

ustawienia jakie posiadam to:
FTPWłącz FTP Nie Tak
Serwer FTP 127.0.0.1
Port FTP 21
Użytkownik FTP admin@wspia-rzeszow.cba.pl
Hasło FTP haslo
Główny katalog FTP /var/www/virtual/wspia-rzeszow.cba.pl/

a bledy mniej wiecej takie
JFTP::store: Bad response
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku
JFTP::mkdir: Bad response
JFTP::chmod: Bad response
Unable to create destination

chodzi mi tylko o doinstalowanie systemu komentarzy..yvcomments lub jakiegokolwiek nnego jednak niemoge wobec czego mam pytanie czy da si ecos z tym zrobic ?

probowalem wgrac pliki recznie..skopiowac w foldery te same ...(to gdzi eskopiowac zaczerpnalem z innej mojej strony na platnym hostingu.. i zgodnie z nia szukalem plikow i tamkolpiowalem do strony opartej na cba.pl ) jednak wogole mi si enie pojawia komponent ani nic/// co robic?

nemo
06-11-2008, 13:39
Nie wiem czy temat juz przedawniony, czy tez wciaz aktualny. Nie mnie jednak moze podowiedz przyda sie potomnym ;)

Wylacz funkcje FTP w ustawieniach administracyjcnych. Wybacz, ale nie podam polskich tlumaczen tych opcji, gdyz sam dzialam na wersjach anglojezycznych.

Maks
09-05-2016, 21:17
Gratuluję wykopu :)
A nie szybciej byłoby jak byś sam zobaczył ? Dodam też że ta wersja J! o której mowa nie jest wspierana od bardzo dawna i czas na upgrade do wersji 3.x.
Jeśli dalej masz problem, to stwórz nowy temat w odpowiednim dziale z dokładnym opisem problemu.