PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z templatką real_estate_15



italiano
27-09-2008, 23:10
Witam!
Mam zainstalowaną jommlę 1.5.7. Korzystam z templatki real_estate_15.
Na stronie tytułowej nad artykułem (a poniżej baneru) wyświetla mi się nazwa witryny. Templatka pobiera tę nazwę z konfiguracji. Najprościej usunąć nazwę witryny z konfiguracji, ale wtedy znika ona także z paska okna, w którym wyświetla się witryna. Próbowałem wyizolować fragment kodu, który wyświetla tę nazwę w tym miejscu, ale nie potrafię tego zrobić. Czy ktoś może mi w tym pomóc?

Nie umieszczam informacji o serwerze, bo wydaje mi się, że są w tym wypadku niepotrzebne. Jeśli jednak jest to konieczne, to mogę dodać te informacje.

crazyluki
27-09-2008, 23:56
wrzuć link do okładki i daj przykład gdzie jest zastosowana:) (np jakieś demo lub coś).

italiano
28-09-2008, 00:40
Nie znalazłem żadnego demo. Templatkę pobrałem stąd: http://design-joomla.pl/do-pobrania.html?func=fileinfo&id=12 . Sama strona jest w trakcie tworzenia, więc jeszcze jej nie upubliczniam. Dołączam zrzut ekranu. Nazwa witryny ustawiona w konfiguracji na stronie tytułowej pojawia się 3-krotnie: na pasku okna, na wysokości menu oraz w stopce. Ponadto nad banerem wstawiłem grafikę z nazwą witryny. To trochę za dużo i chciałbym się pozbyć tego napisu na wysokości menu nie tracąc pozostałych