PDA

Zobacz pełną wersję : Random Image z tekstem



czesuav
28-09-2008, 00:57
witam,
wlasnie tworze jakis miniportalik, i szukam modulu, ktory umozliwi wyswietlanie losowych obrazkow z opisem z kategorii/sekcji.

Pewnie chce za duzo, ale dobrze byloby gdyby sam modul w sobie zmniejszal obrazek .Ten z artykulu, ale jak nie ma czegos takiego, to jakos przezyje.
Wazne zeby z 1.5 dzialal. Ktos sie spotkal z czyms takim ?
probowalem roznych z joomla.org, i albo rozpychal layout, albo nie dzialal jak powinen
pozdr
p4

crazyluki
28-09-2008, 01:47
coś jak http://tools.gavick.com/demo/photoslide-gk1 lub http://tools.gavick.com/demo/photoslide-gk1/news-image-3 ??

czesuav
28-09-2008, 01:54
hmm, zobacze jutro, ale wsteonie to chyba nie to czego szukam.
potrzebuje modul, zeby go do right wsadzic.

czesuav
28-09-2008, 19:48
Wiec,
niestety to mi nie odpowiada,
ja potrzebuje modul ktory sobie wstawie w jako pionowy modul, cos jak random image, tylko jeszcze tekst by sie przydal.

sker
09-10-2008, 20:31
I co z modułem ? Znalazł ktoś odpowiedni ?

dkint
09-10-2008, 20:49
Witam

A oglądałeś - sprawdzałeś możliwości tego, który crazyluki podpowiedział ?

pozdrawiam
Krzysiek

kurtz
09-10-2008, 21:25
po co ? po angielsku wszystko. przetłumacz to może się zastanowi.

dkint
09-10-2008, 21:30
Witam

Parę razy już pisałem na tym forum, dla takich ludzi (bez urazy nie chodzi mi o to by kogoś obrazić), którzy nie znają angielskiego jest translate.google.pl, jednak to chyba nie w angielskim problem - autor nie nazwał modułu random image z tekstem więc pewnie się nie nadaje :)

pozdrawiam
Krzysiek

kurtz
09-10-2008, 21:36
i jeszcze na dodatek użył takiej długiej i dziwnej nazwy z cyferkom ... hahaha

sker
10-10-2008, 19:02
Haha, normalnie pojechałeś po całości. Błyszczysz inteligencją ? Nie, nie chyba chcesz pokazać jaki z Ciebie stary wyjadacz, " a więdzę o Joomali mam w paluszku"... icek żałosne :) a co do tłumaczenia, pewnie masz certyfikat z angielskiego co ? Czy może nie ? Pierwsza sprawa nie napisałem, że czegoś nie rozumiem . Druga rzecz , posiadam owy certyfikat więc głowa w dół, odwróć się pleckami i grzecznie odejdź w swoją stronę.
Moduły z gavicka są ok, chodziło mi o kolejne w tym stylu. No ba, przecież to nie ważne, pojedźmy po młokosie może podwinie ogon i zamilczy...


i jeszcze na dodatek użył takiej długiej i dziwnej nazwy z cyferkom ... hahaha

Bo z czego się cieszymy ? Uderzyłeś grypsem i sam z siebie parsknąłeś śmiechem ? Chyba mam się poczuć urażony ? Haha

Pozdrawiam Panie Icek

crazyluki
10-10-2008, 19:06
sker: ubawił nie Twój tekst;)

czekam na ripostę icka;)


tymczasem obadaj ten link - http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1958&Itemid=35

kurtz
10-10-2008, 19:19
zaśmiałem się pod nosem i tyle. cóż ja mogę, chylę czoła przed geniuszem. pomijam oczywiście fakt, że jako certyfikowany piewca j. angielskiego, masz problem ze składnią języka polskiego.

tylko co ja mam tam znaleźć ? wszystkie moduły znam poza tym pierwszym. mówię serio - nie znam.