PDA

Zobacz pełną wersję : Brak menu na podstronach



Bazyl
28-09-2008, 03:49
Uff, :D


Zauważyłem, że podczas korzystania z ANKIET oraz LOGOWANIA nie na wszystkich podstronach wyświetla się prawe (u mnie) menu.

Tak jest np. gdy przypominam hasło: strona "Nie pamiętasz hasła?".

Nie ma problemu, gdy prawe menu ustawię na wszystkich podstronach.

Powyższa strona ma adres: ...ka.net/component/user/reset.html - nie ma jej na liście wyboru przy określaniu wyświetlania menu i dlatego nie ma na niej prawego menu.

Rozwiązania, wydaje mi się, są dwa:
Domyślne ustawienie podstron "ukrytych" tak, by wyświetlały się z zawartością menu strony głównej.
Podczas ustalania wyświetlania pozycji menu powinna być możliwość NIE przypisania menu do określonych podstron.Mam nadzieję, że jasno się wypowiedziałem. Oczywiście ja nie potrafię tego zrobić...


EDIT: ponieważ nie znalazłem rozwiązania, po prostu ustawiłem prawe menu do wyświetlenia na wszystkich podstronach. To załatwia sprawę.


Jak w stopce

ravenn
28-09-2008, 11:38
Witam...

Mam taki sam problem właśnie.
Na głównej stronie mam Top menu, jak wejdę np.w KONTAKT
Top menu już nie ma :(
Mam jeszcze jedno menu z boku (user3 u mnie) w którym mam link do strony głównej, wchodząc na główną z tego menu- na głównej również wtedy brak już TopMenu.
proszę o sugestie.

dzieki.

Bazyl
28-09-2008, 14:13
Na zapleczu kliknij ROZSZERZENIA / MODUŁY / TOP MENU

W pozycji PRZYPISANIE MENU zaznacz WSZYSTKIE... i po sprawie.


Przypisywanie menu i artykułów cały czas sprawia mi problem, nie moge się przestawić na J!.

Pozdrawiam,
P.

wisnia37
18-06-2009, 20:23
Na zapleczu kliknij ROZSZERZENIA / MODUŁY / TOP MENU

W pozycji PRZYPISANIE MENU zaznacz WSZYSTKIE... i po sprawie.


Przypisywanie menu i artykułów cały czas sprawia mi problem, nie moge się przestawić na J!.

Pozdrawiam,
P.

To nic nie daje niestety :(

kejczz
06-07-2009, 16:34
Mam podobną łamigłowkę do rozwiązania z tym ze problem mój polega na tym ze moduł menu był widoczny na wszystkich stronach i podstranach, modulach komponentach etc za wyjątkiem jednej podstrony -sklepu(produktów).
Kiedy wybieram PRZYPISANIE MENU ->zaznaczone na liście ->odchaczam jedną pozycję Produkty. Automatycznie znika mi menu w niektórych artykułach sondach odnośnikach do formularzy itd. W jaki sposób można to pogodzić.
Dzieje tak się po kliknięciu w logo Weight Loss challange czy wyborze forumarza zdrowotnego.
Strona: zyjwellness.pl