PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można się zalogować



mogar
29-09-2008, 16:31
Witam mam problem z logowaniem się do panelu administracyjnego. Po wpisaniu adres_strony/administrator wpisuję poprawny login i hasło a po kliknięciu przycisku logowania wraca mi do ... strony logowania. Dzieje się tak na IE, bo na firefoxie nie mam problemu. Dalej myślałem, że może jest coś nie teges i da się to obejść przez zamieszczenie linku do logowania w menu a tu po próbie logowania dzieje się coś takiego:
<table width="400" cellpadding="3" cellspacing="5"><tbody> <tr><td id="tableProps2" valign="center" width="360" align="left"> Nie masz uprawnień do oglądania tej strony

</td></tr> <tr> <td id="tablePropsWidth" colspan="2" width="400">Możesz nie mieć uprawnień, aby przeglądać ten katalog lub tę stronę przy użyciu podanych poświadczeń.</td></tr> <tr> <td id="tablePropsWidth" colspan="2" width="400"> <hr color="#c0c0c0" noshade="noshade"> Jeśli sądzisz, że przeglądanie tego katalogu lub strony powinno być możliwe, spróbuj skontaktować się z witryną sieci Web używając dowolnego z adresów e-mail lub numerów telefonu, które mogą być podane na stronie głównej
</td></tr></tbody></table>...

Dodam też, że kiedy próbuje się zalogować z innego kompa w innym miejscu (szkoła, kafejka, znajomi) dzieje się dokładnie to samo.