PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwośći edycji artykułu,nie działają opcje formatowania



marqs85
29-09-2008, 19:10
Witam, jak w temacie mam problem z formatowaniem textu, tj. nie mam możliwości zmiany koloru, wielkości textu, brak możliwości dołączania emotikon, sytuacja wygląda następująco po instalacji serwisu (joomla 1.013PL) działało i po pewnym czasie przestało, teraz zakładając drugi serwis ta opcja przestała działać dosłownie po kilku dniach, nic nie edytowałęm poza kilkoma kategoriami, dodaniem sekcji itp. jeśli chodzi o instalowanie dodatków zainstalowałem PONYGALLERY_ML_2_2_0_PL oraz remository3.25 pl_. Chciałem sprawdzić czy te programy mają wpływ, zainstalowałem je na świeżej joomli 1.0.15 i jest ok, edycja textu jest możliwa, może wystarczy podmienić pliki ale które? odpowiadają za edytor textu, objaw jest taki że jeśli wybieram emotikony czy inny znacznik edytora to pojawia się okno ładuje się i pojawia się biała strona, proszę o pomoc ponieważ bez edycji textu niestety jest nieprzyjemnie:(

crazyluki
29-09-2008, 19:19
czy wszędzie masz ustawiony ten sam szablon ?

marqs85
29-09-2008, 19:40
Zmieniałem szablony i nie dało to nic :(

zwiastun
29-09-2008, 20:05
To zainstaluj na nowo joomla.
Nie bardzo rozumiem kombinowanie - najpierw trzeba pomyślnie zainstalować, a potem bawić się w dostosowywanie.

marqs85
29-09-2008, 20:09
No dobrze jak wytłumaczysz mi to że wszystko działało i nagle przestało? jeden serwis zawiera już sporo rzeczy i trochę nieuśmiecha mi się robić wszystkiego od początku skoro może istnieje prostsza droga do rozwiązania problemu ;)

zwiastun
29-09-2008, 20:41
Chciałbym, ale nie jestem jasnowidzem. Zwykłem badać takie zdarzenia w konkretnym czasie, w konkretnej sytuacji. Bo nie przestało działać dlatego, że tak się "MU" przywidziało, tylko dlatego, że miały miejsce jakieś zdarzenia. Skutek ma przyczynę, a rozpoznawanie przyczyn po czasie albo na odległość to wróżenie z fusów. A o Joomli 1.0.13 zdążyłem już zapomnieć tak z 7 miesięcy temu.