PDA

Zobacz pełną wersję : MorfeoShow rozsypuje footera?



el_snap
30-09-2008, 19:57
Witam

Zainstalowałem ten komponent i wszystko wygląda ładnie poza główną stroną z wyborem galerii. Rozsypał mi się kompletnie footer - jest rozciągnięty poza ramkę i podniesiony do góry, pod tabelę z wyborem galerii. Wszedłem więc na stronę autora tego dodatku, ale w większości jest ona po włosku i niczego się nie dowiedziałem. Może wie ktoś jak to poprawić?

Joomla 1.5.6
MorfeoShow 1.2.0

Ten błąd pokazuje się tylko na tej podstronie!

crazyluki
30-09-2008, 20:16
taa, super podgląd.
to ja Ci powiem co jest winne

albo źle napisany MorfeoShow, albo jakiś błąd w szablonie, albo błąd css...

dkint
30-09-2008, 20:21
Witam

Zainstalowałem ten komponent i wszystko wygląda ładnie poza główną stroną z wyborem galerii. Rozsypał mi się kompletnie footer - jest rozciągnięty poza ramkę i podniesiony do góry, pod tabelę z wyborem galerii. Wszedłem więc na stronę autora tego dodatku, ale w większości jest ona po włosku i niczego się nie dowiedziałem. Może wie ktoś jak to poprawić?

Joomla 1.5.6
MorfeoShow 1.2.0

Ten błąd pokazuje się tylko na tej podstronie!

Witam

Rozsypuje ? chyba templatka ci się rozsypuje ... :) u mnie w serwisie masz dowód, że w/w komponent nic nie rozsypuje http://www.roztocze.info/multimedia/tapety-na-pulpit/view/3.html ...

pozdrawiam
Krzysiek

el_snap
30-09-2008, 20:37
To czemu rozsypuje się tylko przy Morfeo, a normalnie wyświetla się jak należy?

crazyluki
30-09-2008, 20:39
bo jest s************************ony szablon, tyle.

podaj link do strony inaczej nie będziemy w stanie Ci pomóc.

dkint
30-09-2008, 20:40
To czemu rozsypuje się tylko przy Morfeo, a normalnie wyświetla się jak należy?


Witam

Daj link albo takie dywagacje możemy prowadzić do rana ...

pozdrawiam
Krzysiek

el_snap
30-09-2008, 20:41
http://www.oksprawobrzeze.szczecin.pl/index.php?option=com_morfeoshow&Itemid=16 to link bezpośrednio do strony z problemem.

crazyluki
30-09-2008, 20:46
w firefox działa dobrze:)

kurcze el_snap - nie umiesz dokładnie opisać problemu ?

w IE7 tez jest dobrze footer...

dkint
30-09-2008, 20:49
http://www.oksprawobrzeze.szczecin.pl/index.php?option=com_morfeoshow&Itemid=16 to link bezpośrednio do strony z problemem.

Witam

FF, Opera, IE, Chrome, Safari - OK - pół nocy wczoraj pracowałem może "motyla noga" przemęczony jestem ale ja tam problemów nie widzę ...

ps. może poczyść sobie cache w przeglądarkach ...

pozdrawiam
Krzysiek

el_snap
30-09-2008, 20:49
Właśnie pogrzebałem w pliku php i dodałem jeden akapit. Teraz na IE wygląda dobrze, a sypie się na Operze :) Ale postęp jest.

dkint
30-09-2008, 20:53
Właśnie pogrzebałem w pliku php i dodałem jeden akapit. Teraz na IE wygląda dobrze, a sypie się na Operze :) Ale postęp jest.

Witam

Próbowałeś na innym szablonie ? np. standardowy ja_purity ? wyklucz inne problemy, nie poprawiaj autora bo to ma zazwyczaj odwrotne do zamierzonych skutki ...

pozdrawiam
Krzysiek

el_snap
30-09-2008, 21:00
Ok już po problemie. Okazało się, że w szablonie była niedomknięta jakaś tabela, co powdowało konflikt. W Operze 9.10 wszystko się sypało. Zrobiłem upgrade do 9.52 i wrocilo do normy, no i poprawiłem kod. Dziękuję za pomoc.

crazyluki
30-09-2008, 21:01
a mówiłem że szablon s************************ony :)

temat zamykam.