PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze i Czytaj całość...



mops
12-05-2006, 18:34
Mam problem ponieważ chciałbym aby bot (ako comment) oraz funkcja read_more (czytaj calosc) były wyświetlane w jednej lini (a nie jeden pod drugim).

Czyli tak:
Napisz komentarz (2 Komentarze) Czytaj całość...

Jak to można uzyskać?

magic
12-05-2006, 19:08
Było kilkakrotnie na tym forum, a ostatnio (chyba) ze 2 dni temu ...
Poszukaj

Rybik
12-05-2006, 19:53
w pliku com_content.php , pisalem pare rad poszperaj na forum

mops
12-05-2006, 21:02
Tyle znalazłem, ale mam problem ponieważ jest to funkcja read more i bot więc nie wiem jak to edytować, jeżeli możesz jeszcze coś wskazać było by super.

mops
30-05-2006, 22:25
To jak pomoże mi ktoś? Przeszukałem całe forum joomli a także to tutaj i nic nie znalazłem. Jeżeli ktoś wie jak tego dokonać proszę o pomoc.

kris
19-12-2006, 20:28
W pliku content.html.php:


/**
* Writes Readmore Button
*/
function ReadMore ( &$row, &$params ) {
if ( $params->get( 'readmore' ) ) {
if ( $params->get( 'intro_only' ) && $row->link_text ) {
?>
<tr>
<td align="z left na right" colspan="2">
<a href="<?php echo $row->link_on;?>" class="readon<?php echo $params->get( 'pageclass_sfx' ); ?>">
<?php echo $row->link_text;?></a>
</td>
</tr>
<?php

Madleine
05-04-2007, 12:39
1. To co napisano, odnosi się do wyświetlenia linku 'Czytaj całość" po prawej stronie, a nie po lewej. Dalej nie wiem jak wyświetlić w jednej linii Czytaj całość i Komentarz.
2. Gdzie jest plik com_content.php? Bo ja widzę tylko katalog com_content a w nim pliki content.php, content.html.php i index.html. To jakiś skrót myślowy?

Dodam, że problem mam o tyle, że "Czytaj całość" pokazuje się tylko w niektórych postach, a komentarze ustawione są przy konkretnych artykułach przez znacznik {moscomment}

zwiastun
05-04-2007, 14:31
Pliku takiego nie ma. Oczywiście pomyłka odpowiadającego. Zainteresuj się komponentem alphacontent

Madleine
06-04-2007, 10:58
Miałam Alphacontent ale z jakiś powodów mi nie pasował i go odinstalowałam. Nie pamiętam dokładnie ale chyba chodziło o wyświetlanie artykułów dla zarejestrowanych i gości - coś tam nie grało z ustawieniami dostępu, goście idąc "naokoło" mogli odczytać wiadomości dla nich niedostępne.
Rozumiem, że nie ma możliwości sprawienia, żeby "czytaj całość" i "komentarze" były w jednej linii. Jeśli jest, to dajcie choć jakąś wskazówkę, z rozwiązaniem mogę się pomęczyć sama :-) Choć moje szperanie bardziej polega na działaniu na "chłopski rozum" niż na wiedzy o języku programowania. :-)
Pozdrawiam

ngc
18-01-2009, 19:17
w pliku com_content.php , pisalem pare rad poszperaj na forum

Nie bardzo, ten błąd opiera się wyłącznie na akocomment. Zainstalowałem niedawno nową wersję akocomment, dodająca securityimages i pojawiły się te dwie linijki odstępu, których wcześniej nie było.
Po przywróceniu plików z:
administrator/components/com_akocomment
components/com_akocomment
mambots/editors/

tekst "Czytaj więcej" i "komentarza" są znowu w tej samej linii, ale nie wspolpracuje to z securityimages, czyli rozwiązując problem tekstu w jednej linii, dostajemy gratis masę spamu w komentarzach :(

Jesli ktos moglby przejrzec wersje akocomment, ktora dziala likwidujac problem komentarzy i czytaj więcej, i polaczyc to z najnowszymi akocomments ktore maja zabezpieczenia antyspamowe to bylbym bardzo wdzieczny. pliki z mojego starego akocomments są na rapidshare.
http://rapidshare.de/files/42325003/akocomment.rar.html

ngc
19-01-2009, 23:05
akocommentbot.php

W linii gdzie jest
$row->text = $row->text."$replacementlink"._AKOCOMMENT_WRITECOMMENT." ($total "._AKOCOMMENT_COMMENTS.")</a> należy dopisać
<a class=\"\" href=\"".sefRelToAbs("index.php?option=com_content&task=view&id=$row->id&ac=$ac_show_commentreadmore$Itemid")."\">" . _READ_MORE . "</a>";

Trzeba po tym wyłączyć "read more" z konfiguracji joomli (w ustawieniach jest) i wyłączyć (x komentarzy) tak aby tekst nie nachodził na siebie.